Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 72 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 1073

Téma: Diamond - WM 6.1 - CZ - Eržika Rhodium (TF3D 2.1) / Eržika Sense (Sense 2.1) - ver. 09-2.11 - 31.12.2009

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

Pokud vim, tak ty upravy nedela Adow, ale prebira manilu rhodium tak jak je z XDA-Dev. Ale mozna mu krivdim :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Jj, co se týká nové manily, tak tam jsem jen opravoval na několika místech češtinu .. Takže 1), 3) a 4) neovlivním.
    2) momentálně nevím kde a jak, ale musím to vyladit tak, aby se výzva pro PIN zobrazovala automaticky.
    5) to je věc názoru, mně se líbí tahle :P.
    6) netuším čím to může být, mně to nikdy neudělalo..
    7) o tomhle píšou i na XDA-Dev. Mrkni sem, mělo by to být řešení.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

5) Mi se taky Finger Keybord nelibi :-) Presneji, libi se mi vic, nez puvodni Full Qwerty, ale mnohem rychlejsi je psani na Compact QWERTY s ceskou T9.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od Adow
    Jj, co se týká nové manily, tak tam jsem jen opravoval na několika místech češtinu .. Takže 1), 3) a 4) neovlivním.
    2) momentálně nevím kde a jak, ale musím to vyladit tak, aby se výzva pro PIN zobrazovala automaticky.
    5) to je věc názoru, mně se líbí tahle :P.
    6) netuším čím to může být, mně to nikdy neudělalo..
    7) o tomhle píšou i na XDA-Dev. Mrkni sem, mělo by to být řešení.
    1,3,4) Mě ta čeština dost blbne. Na úvodní straně se mi například zobrazuje vlevo nabídka telefon, ale napravo je IDS_CAMERA. V kalendáři se mi pak např. druhý den místo zítra zobrazuje IDS_TOMORROW.
    6) Nemá ve Wk Task zapnutý ukazování stavu baterie? To to ukazuje jako proužek.
    7) Dělá mi to taky, ale ten odkaz je bohužel v angličtině, kde znám jen Yes, No a Guttentag. I když jsem se asi doftípil o co jde, tak se bojím dělat něco čemu nerozumím.

Když dělám úpravy registru podle těchto návodů http://smartwiki.cz/pocket-pc/htc/htc-touch-diamond (např. pro zrychlení touchflo), tak po restartu telefon nenaběhne a je třeba ho znovu naflešovat. V Eržice 4 to šlo, v Eržice 5 ty úpravy nejdou ani v téhle ani v té stabilní verzi.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Ahoj,

Tvoje Erziky jsou velmi hezke, jen by me zajimala jedna vec: Drive mi fungovalo ukonceni datoveho pripojeni po kliknuti na ikonku s datovym pripojenim v horni liste. Ted, kdyz to udelam, mi vybehne obrazovka Upozorneni. Zajimalo by me, jak nastavit zpet tuto moznost. Dival jsem se do registru, kde je vyskakovani bubliny s casem a moznosti odpojeni nastaveno, ale.... Asi TF3D preplacne obvyklou reakci systemu na kliknuti na tuto ikonku.

Mike

Registrace
    Sep 2008

Tohle má nastarosti Notification Enhancement (Správce oznámení). Vypni si ho v registrech: HKEY_LOCAL_MACHINE\Services\NOTIFICATIONMANAGER\Dl l změň z NotificationManager.dll třeba na NotificationManager.bak a nebude se načítat..

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Funguje, diky moc...

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Koukám, že tu už měsíc nic není. Vyvíjí se nějak tahle verze?

Registrace
    Sep 2008

Ono TF3D 2 se nějak nevyvýjí .. Já můžu tak maximálně opravit pár jazykových chyb, ale to je tak všechno - funkčně se to nespraví.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

ja bych si dovolil ti to zakazat se tim zabyvat ... at mas hezky cas na V6
    no rikalo si to o to uznej , jedine co ocenim do Erziky je kalendar (doufam ze budu vyslysen .. ze jo, vid, rekni toooo ), jinak nove TF je k nicemu, pouze silene zere mrcha jedna.
    takze myslim ze tohle byla cesta zpet od HTC

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Dryha: Nesouhlasím. Mě to nový touchflo vyhovuje podstatně víc než to starý. U mě díky němu vede Eržika Rhodium.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Falco z Brna: Musím s tebou souhlasit,u mě taky.

Adow: Prosím tě nemáš cab na origo nabídku start z TF 2

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

co je v nem tak uzasnyho?pro me je to prehnana omalovanka totiz.
    ale na vse se da zvyknout ale ty SMS jsou pro me neprekonatelny problem ... pokud se mi sms pise do jednoho radku a nevidim na ni tak sem vzteklej primo

Registrace
    Sep 2008

mobilnik: Bohužel se mi nepodařilo rozchodit, ale jde v podstatě jen o odkaz na kartu programy - podle mě není vůbec o co stát.

ALL: Tuhle verzi TF3D osobně nepoužívám. Chci v dohledné době udělat v6, tak mi kdyžtak napište chyby, co jste v tom TF3D objevili. Mám na mysli spíš češtinu, hlášky atd. - funkčně s tím bohužel nic nenadělám. Díííky

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Adow: Já někde na netu stáhl češtinu, která mi funguje bez chyb. Poslal bych ti ji, kdybych věděl kam.

Strana 2 z 72 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 09:47
  2. [ROM|WWE|WM6.5|Sense 2.5] Rhodium AF
    Od Mist_ce4you v sekci Rhodium ROM a vaření
    Reakcí: 58
    Poslední příspěvek: 14-06-2010, 07:18
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 20:00
  4. Reakcí: 0