Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pozorovací úhly displeje HTC Touch HD

PapaJoe (4)|14.4.2009 12:07
Ahoj, chtěl bych si koupit HTC Touch HD na prohlížení fotek. Mám ale takový problém. Měl jsem už dřív pár PDA, a ne všechny jsou konstrukcí svého displeje vhodné na příjemné a dlouhodobé prohlížení fotek naležato. Je to kvůli pozorovacím úhlům, které bývají dobré jen v jednom směru (např. ve vertikálním ano, v horizontálním ne). Při naklonění displeje o malý kousíček v tom špatném směru se sice nic moc neděje, jen se trochu změní podání barev. Při pohledu zblízka ale pak každé oko vidí ten samý obrázek v trochu jiných barvách. To je po určité chvíli prohlížení pro oči dost unavující a nepříjemné. Nechci sem radši psát, které mnou vyzkoušené PDA/smartphony mají displej v tomhle ohledu dobrý a které ne, abych nerozpoutal nějakou flamewar. Většina lidí to stejně nepozná, protože nemusí kvůli své práci dlouhodobě sledovat zblízka displej. Může mi někdo, kdo ví, o čem mluvím, prosím říct, jak je na tom HTC Touch HD? Díky moc.
Georgito (31)|21.4.2009 01:30
no displeje htc jsou podle me jedny z nejlepsich co se tyka pozorovacich uhlu,pred HD jsem mel mio a701 a to se opravdu neda srovnat,nedochazi k zadnym dramatickym zmenam barevneho zobrazeni ani k vyznamnemu ztmaveni pri pohledech ze vsech stran..HD je moje 4 pda a musim rict,ze ma ,kdyz nepocitam rozliseni ,nejlepsi displsplej co jsem zatim videl ,porovnaval jsem uhly i s iphonem a ,sorrac iphonisti,tam je to s pozorovanim ze stran nesrovnatelne horsi...