Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční Touch Cruise

ihorak (107)|14.4.2009 08:01
Při upgradu firmwaru na WM6.5 se mi při 14% zasekl telefon a nyní nejde ani z SD karty, ani pomocí PC nahrát žádná verze WM. Při zapnutí telefonu mi naskočí 4-barevná obrazovka a při pokusu o flashnutí mi pořád svítí 0% (z SD karty to píše jen loading) a nic se neděje. Je ještě nějaká šance na záchranu, kterou můžu provést já, nebo musím telefon zaslat do nějaké firmy na opravu? Pokud to nepůjde z domu, tak mi aspoň poraďte, kde by to rychle a levně byli schopni udělat.
PhSnake (872)|14.4.2009 08:44
urobil si predtym HardSPL? Ak ano, nemal by byt problem flashnut to z SD karty, pripadne aj cez PC(teda ak sa dostanes do bootloaderu - to je ta 4farebna obrazovka) Je to brandovane? Ak je to ofiko Touch Cruise, nemal by byt problem stiahnut z HTC oficialnu ROM (alebo pozret na xda-developers)
ihorak (107)|14.4.2009 10:12
Už je to OK. Stáhnul jsem si z HTC original ROMku a s tou to naštěstí šlo rozjet. Sláva! V servise mi řekli, že nemám šanci a že se jim to musí poslat a musí se vyměnit základní deska za 5000 bez DPH + práce + DPH. To by vyšlo na pěkných 8 litrů.... Ještě, že to tak šlo!