Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nefunkční Touch Cruise

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Při upgradu firmwaru na WM6.5 se mi při 14% zasekl telefon a nyní nejde ani z SD karty, ani pomocí PC nahrát žádná verze WM. Při zapnutí telefonu mi naskočí 4-barevná obrazovka a při pokusu o flashnutí mi pořád svítí 0% (z SD karty to píše jen loading) a nic se neděje. Je ještě nějaká šance na záchranu, kterou můžu provést já, nebo musím telefon zaslat do nějaké firmy na opravu? Pokud to nepůjde z domu, tak mi aspoň poraďte, kde by to rychle a levně byli schopni udělat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

urobil si predtym HardSPL? Ak ano, nemal by byt problem flashnut to z SD karty, pripadne aj cez PC(teda ak sa dostanes do bootloaderu - to je ta 4farebna obrazovka) Je to brandovane? Ak je to ofiko Touch Cruise, nemal by byt problem stiahnut z HTC oficialnu ROM (alebo pozret na xda-developers)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Už je to OK. Stáhnul jsem si z HTC original ROMku a s tou to naštěstí šlo rozjet. Sláva! V servise mi řekli, že nemám šanci a že se jim to musí poslat a musí se vyměnit základní deska za 5000 bez DPH + práce + DPH. To by vyšlo na pěkných 8 litrů.... Ještě, že to tak šlo!

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-01-2010, 06:52
  2. HTC Touch Cruise a HeadSet...nefunkční rádio
    Od Vili z Role v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-08-2008, 13:01
  3. Touch Cruise - problém s foťákem a nefunkční soft-reset
    Od Had_CB_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 25-07-2008, 11:18