Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

emailové účty v TF3D - zmizel E-mail Outlook

EmiK_ce4you (14)|12.4.2009 19:48
Stala se mi taková věc. V noci mi došla baterka, což jsem nevěděl. Ráno, po zapnutí, začal nabíhat systém, ale protože bylo málo proudu, tak to spadlo. Po připojení k proudu a zapnutí, nenaběhlo TF3D. Bylo v nastavení dnes odškrtnuté. Po zaškrtnutí naběhlo, ale od té doby se v emailových účtech, kde jsem měl Outlook a Seznam, zobrazuje pouze Seznam. Zkusil jsem TF3D vypnout, restartovat stroj a zapnout. Nepomohlo. Zrušil jsem synchronizaci s exchange a účet odebral. Po restartu udělal novou synchronizaci s exchange. Nepomohlo. Odebral jsem Seznam, v tu dobu TF3D nezobrazovalo žádný účet. Po znovu přidání Seznamu se objevil v TF3D. Outlook ale nikde. Počet zpráv dole v liště u obálky ukazuje korektně jak v Seznamu, tak v outlooku, na výběr je ale jen Seznam.
Přijde mi, že je potřeba někde smáznout nějaké nastavení, abych donutil TF3D si znovu "ošahat" emailové účty (něco jako při ruční aktualizaci hudební knihovny), nenašel jsem ale kde.
Bigis_ce4you (84)|14.4.2009 09:53
[h]Outlook ale nikde.[/h]

Co já bych za to dal, kdyby se mě tohle stalo. Je strašný, když outlook nepoužívám, a furt mi tam vyskakuje. Kdyby někdo věděl, jak se outlooku zbavit, tak budu rád.