Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmizely souřadnice na M.MAPY.CZ ?

Ante_ce4you (0)|12.4.2009 18:21
Ahoj-snad nejsem v teto diskusi "mimo mísu" ;)
Rad bych se zeptal : V mobilu používám ke klasické navigaci ještě MAPY.CZ - resp. mapy určené pro mobil M.MAPY.CZ. Donedávna jsem potřeboval jet do nějaké malé vísky k zákazníkovi a stačilo navštívit uvedeny web na mobilu, najít souřadnice podle zadané adresy a naťukat do navigace.
Odhaduji, ze je to asi měsíc, kdy se v mobilu přestaly objevovat souřadnice - prostě podle adresy je už nelze nalézt... :(

Nebo máte někdo nějakou rozumnou alternativu - jedete-li v autě, zavolá zákazník, sdělí přesnou poštovní adresu, Vy jdete do mobilního prohlížeče, zadáte adresu webu, který umí adresu nalézt a převést na GPS souřadnice, které potom zadáte do svojí Navigace ?

Díky za každé info.


Ante
EmiK_ce4you (14)|13.4.2009 09:09
Tuším, že se stačí přepnout do klasického zobrazení.
Ante_ce4you (0)|13.4.2009 18:23
Mas pravdu. Ted jsem znovu zkusil zadat nejakou adresu a ty souradnice me tam skutecne vylezou.
Jenze-ze 3 pokusu se mi to ted nacetlo korektne. Predchozi 2 pokusy skoncily nezdarem - misto cisel u souradnic se mi tam objevila jen pismena - neco jako : nn,n.ń...

Takze mam radost, ze alespon neco... ! Problem ale zustava - PROC NEKDO odstranil ty souradnice z "m.mapy.cz" urcene pro mobily... :((( Ty "klasicke" MAPY.CZ se nacitaji desne pomalu a zerou furu dat... ;)


Diky Ante
Ante_ce4you (0)|21.4.2009 00:31
Takze se blyska na lepsi casy - napsal jsem dotaz na Seznam a zde je odpoved :

"> dnes v odpoledních hodinách bude nasazena nová verze, která opět bude obsahovat
> GPS souřadnice a zároveň přidá zobrazení bodů zájmu v okolí na mapě."



Ante