Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Zmizely souřadnice na M.MAPY.CZ ?

Ante_ce4you
    Guest

Ahoj-snad nejsem v teto diskusi "mimo mísu"
    Rad bych se zeptal : V mobilu používám ke klasické navigaci ještě MAPY.CZ - resp. mapy určené pro mobil M.MAPY.CZ. Donedávna jsem potřeboval jet do nějaké malé vísky k zákazníkovi a stačilo navštívit uvedeny web na mobilu, najít souřadnice podle zadané adresy a naťukat do navigace.
    Odhaduji, ze je to asi měsíc, kdy se v mobilu přestaly objevovat souřadnice - prostě podle adresy je už nelze nalézt...

Nebo máte někdo nějakou rozumnou alternativu - jedete-li v autě, zavolá zákazník, sdělí přesnou poštovní adresu, Vy jdete do mobilního prohlížeče, zadáte adresu webu, který umí adresu nalézt a převést na GPS souřadnice, které potom zadáte do svojí Navigace ?

Díky za každé info.

Ante
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Tuším, že se stačí přepnout do klasického zobrazení.

Ante_ce4you
    Guest

Mas pravdu. Ted jsem znovu zkusil zadat nejakou adresu a ty souradnice me tam skutecne vylezou.
    Jenze-ze 3 pokusu se mi to ted nacetlo korektne. Predchozi 2 pokusy skoncily nezdarem - misto cisel u souradnic se mi tam objevila jen pismena - neco jako : nn,n.ń...

Takze mam radost, ze alespon neco... ! Problem ale zustava - PROC NEKDO odstranil ty souradnice z "m.mapy.cz" urcene pro mobily... (( Ty "klasicke" MAPY.CZ se nacitaji desne pomalu a zerou furu dat...

Diky Ante

Ante_ce4you
    Guest

Takze se blyska na lepsi casy - napsal jsem dotaz na Seznam a zde je odpoved :

"> dnes v odpoledních hodinách bude nasazena nová verze, která opět bude obsahovat
    > GPS souřadnice a zároveň přidá zobrazení bodů zájmu v okolí na mapě."

Ante

Podobná témata

1. GPS souřadnice v JPEG EXIF
    Od pospam v sekci Touch HD
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-03-2009, 21:48
  2. GPS souřadnice k pořízené fotce
    Od chalitmon_ce4you v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-06-2007, 08:46