Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD a vypinani podsviceni

scaterac (0)|10.4.2009 10:47
Dobry den, mam nasledujici problem...
Nastavil jsem si vypinani podsviceni v urcitem casovem limitu. Bohuzel kdyz se podsviceni vypne a ja po napr 20 min zacnuse zarizenim znovupracovat, tak se podsviceni uznezapne...

Nastavoval jsem to v Settings\ napajeni \ podsviceni

Kdyz chci znovu aktivovat podsviceni musimvlizt donastaveni a pohnout s nastaveni ..pak se podsviceni aktivuje.

Dale mam nainstalovan HD Tweak, muze to mit souvislost?
Mezek_ce4you (74)|10.4.2009 11:11
Tak přesně to mě dělalo také, když jsem měl v HD Tweak-u nebo v Advanced Configuration Tool nebo jen upravou registru nastaveno automatické zamčení při vypnutí displeje. Bohužel potvrzuji tuto chybu. :sarcastic:
Co s tím opravdu netuším.....
elMartaman (3)|5.1.2011 12:38
[quote=scaterac]Dobry den, mam nasledujici problem...
Nastavil jsem si vypinani podsviceni v urcitem casovem limitu. Bohuzel kdyz se podsviceni vypne a ja po napr 20 min zacnuse zarizenim znovupracovat, tak se podsviceni uznezapne...

Nastavoval jsem to v Settings\ napajeni \ podsviceni

Kdyz chci znovu aktivovat podsviceni musimvlizt donastaveni a pohnout s nastaveni ..pak se podsviceni aktivuje.

Dale mam nainstalovan HD Tweak, muze to mit souvislost?
[/quote]zkusil bych hardreset. nevím,zda máme stejný problém, v registrech jsem si podle návodu nastavil zamykání dotykovky při zapnutí displeje. (prostě aby se moje kapsa nevolala za moje zlaťáky.) jenže od té chvíle, když displej zhasne a nevypne se (např. je zapojen do USB), se znova nerozsvítí ani při kliknutí na displej. chci se zepltat jestli nezná někdo návod jak by se to dalo upravit přímo v registrech? předem díky.