Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: HTC HD a vypinani podsviceni

scaterac
    Guest

Dobry den, mam nasledujici problem...
    Nastavil jsem si vypinani podsviceni v urcitem casovem limitu. Bohuzel kdyz se podsviceni vypne a ja po napr 20 min zacnuse zarizenim znovupracovat, tak se podsviceni uznezapne...

Nastavoval jsem to v Settings\ napajeni \ podsviceni

Kdyz chci znovu aktivovat podsviceni musimvlizt donastaveni a pohnout s nastaveni ..pak se podsviceni aktivuje.

Dale mam nainstalovan HD Tweak, muze to mit souvislost?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Tak přesně to mě dělalo také, když jsem měl v HD Tweak-u nebo v Advanced Configuration Tool nebo jen upravou registru nastaveno automatické zamčení při vypnutí displeje. Bohužel potvrzuji tuto chybu. :sarcastic:
    Co s tím opravdu netuším.....

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od scaterac
    Dobry den, mam nasledujici problem...
    Nastavil jsem si vypinani podsviceni v urcitem casovem limitu. Bohuzel kdyz se podsviceni vypne a ja po napr 20 min zacnuse zarizenim znovupracovat, tak se podsviceni uznezapne...

Nastavoval jsem to v Settings\ napajeni \ podsviceni

Kdyz chci znovu aktivovat podsviceni musimvlizt donastaveni a pohnout s nastaveni ..pak se podsviceni aktivuje.

Dale mam nainstalovan HD Tweak, muze to mit souvislost?
    zkusil bych hardreset. nevím,zda máme stejný problém, v registrech jsem si podle návodu nastavil zamykání dotykovky při zapnutí displeje. (prostě aby se moje kapsa nevolala za moje zlaťáky.) jenže od té chvíle, když displej zhasne a nevypne se (např. je zapojen do USB), se znova nerozsvítí ani při kliknutí na displej. chci se zepltat jestli nezná někdo návod jak by se to dalo upravit přímo v registrech? předem díky.

Podobná témata

1. Vypínání IE.
    Od Boban1108_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-09-2007, 12:05
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 11:15
  3. Vypínání Tom TOM
    Od radim.t v sekci TomTom
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 23-09-2006, 22:04