Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WIFI Asus mypal696

Turk (0)|9.4.2009 20:53
Dobrý den, prosím, nemohl by mě někdo poradit? Na mém PDA Asus 696 my zmizela nabídka na připojení WIFI, je tam pouze bluetooth, v připojení také, prostě nabídka a správce WIFI záhadně zmizela a nepomohl ani tvrdý restart, díky
Cidlink_ce4you (0)|10.4.2009 07:50
Ahoj, mam stejnej šrot a děje se mi to samé, zkus PDA plně nabít a pak dej soft reset, mě to takhle funguje už cca 3 měsíce. Poslední dobou však nezabírá už ani to, takže budu rád za nějaké lepší řešení.
tekken1/4. (10)|15.4.2009 09:16
Ahoj

u tohohle modelu se v servise delal zasah do desky kdyz jsi mel slaby signal na WIFI, uprava anteny a pridani nejakeho odporu, ale jestli ti upne zmizne wifi tak to bych videl na firmware.
Cidlink_ce4you (0)|4.7.2009 13:00
Ahoj, tak sem se konečně našel troch času abych se v tom trochu povrtal, nakonec asi zabralo vyměnit firmware (zkoušel jsem i tišťák prohnat horkovzduškou). tady je návod jak na to http://www.wmmania.cz/forum/viewtopic.php?t=33724&start=15
satram (4)|2.9.2009 13:59
Zdravím, problém s wifi se mě objevil taky a je to dost nepříjemné. Koupil sem PDA už s novou verzí FW, takže update nejde, píše že už tam novou verzi mám takže mě to nepustí dál. Rád bych tam měl českou ROM a nevím jestli změna ROM třeba na anglickou, pude pak přehrát tou českou a jestli to nespůsobí ještě víc problémů. Nepodařilo se někomu vyřešit problém s wifi nějak jinak, už mám z toho šedivé vlasi a nevím co ještě skusit. Samo, hard reset to nevyřešil.
Budu rád za každou radu
pitka (1346)|2.9.2009 14:21
Poslední verze je V03.0735.00 Czech version a to platí i pro jiné státy. Mimo Mad´arskou verzi, ale tam je jen menší úprava.
Jestli ti nepomáhá HR ani SR, tak bych opravdu tipoval na HW závadu. Nejspíše na datové sběrnici nebo napájení.