Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické nebo náhodné "ztopení" hovoru

brona_ce4you (103)|9.4.2009 15:10
Poslední dobou se mi začalo hodně pravidelně stávat, že při vyndání HDčka z opaskového pouzdra se mi hovor "ztopil" a vyskočila hláška o změškaném hovoru a možnost automatické SMS odpovědi. Jelikož vím, že jsem žádné tlačítko při vyndavání nezmáčkl, mám podezření na G-SENZOR a nějakou obslužnou aplikaci. Jelikož jedinou kterou používám je "Touch InCall Screen Tweak" tak podezřívám ji. Odinstaloval jsem ji, ale jelikož je to příliš čerstvé, chtěl bych se zeptat, jestli někdo zaznamenal podobné problémy a třeba i ví, čím to bylo způsobeno.

děkuji, bo
stavros_ce4you (52)|14.4.2009 17:07
Mně se stávalo,že se mi sám hovor vytočil nebo se sám přijal když byl tel zamčen v pouzdře. Nevím čím to bylo, zkusil jsem všechny fixy a resety a nic. Mám i další problémy. Často mi padají hovory nebo jsem nedostupný i když mám tel rozsvícený před sebou. Poslal jsem ho na opravu a čekám co bude. Dám vědět.
jsman (61)|15.4.2009 10:25
Mám podobný problém jako stavros. Už několikrát jsem se dozvěděl od kamarádů, že jsem nedostupný. Poslední problém nastal nedávno, kdy mi kamarád volal, měl normální vyzváněcí tón a u mě na HDčku ani ťuk. Posílal mi i SMSky a taky nedorazily. Potom jsem HDčko restartoval a vše fungovalo v pohodě, jen ty SMSky už nikdy nedorazily. :(
stavros_ce4you (52)|15.4.2009 11:24
Přesně tak. Normálně mám HDéčko na stole,rozsvícené a plný signál. A třeba po 15ti minutách mi najednou dojde 20sms a lidi mi volají, že jsem byl nedostupnej. A ty sms když se podívám na čas odeslání jsou třeba 15min staré. Jinak vše mám správně nastavené, používám EXCHANGE a PIM, vše opravdu super. Už jsem pochopil i problém se zahříváním baterie, vše se vyřešilo právě EXCHANGEM. Nebo jsem musel manuálně odpojovat připojení k internetu. A restarty sice pomohly, ale problém se ten den objevoval čím dál častěji. Jsem zvědavej jak dopadne reklamace. Měl jsem ho i po úplném obnovení jako při koupi a stejně mi to dělalo.