Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace Google contacts pomocí Google Sync for Mobile

zury_ce4you (0)|9.4.2009 00:33
Synchronizuju kalendář a kontakty (Google Calendar, Google Contacts) pomocí Google Sync for Mobile přes outlookovský protokol ActiveSync-u, zatím poměrně dost úspešně. :sarcastic: :cool:

Co mi ale vadí je to, že když v nabídce "oblíbených lidí" ("People" - základní nabídka TouchFlow menu) přiřadím/změním kontaktu nový obrázek, tak to funguje nějaký čas, ale po určité době se obrázek trochu "zmrší" (sníží se rozlišení).

Nevím jak tomuhle zabránit, google si to prostě asi nahraje (sync) k sobě na server, ! v měnším rozlišení !, a po čase se to z googlu synchronizuje zpátky do mobilu s tím menším rozlišením a v menu "People" se mi objeví rozplizlý pixelovatý obrázek. :mad: :((

Nevíte jak to nastavit tak, aby obrázky, které dávám z mobilu, měly přednost před těmi z Google contacts?

Upraven název vlákna. admin
puprfy (1)|9.4.2009 18:51
Mne se to nepodarilo nijak odstranit. Coz byla jedna vec, proc jsem nakonec vypnul synchronizaci a druhou bylo to, ze data narozenin, ktere jsem mel u kontaktu ulozeny se mi proste posunuly. U nekoho o den, u nekoho o dva a u nekoho vubec. Zkusil jsem to vickrat a fakt to delal google. Skoda.
Kdyby nekdo vedel jak na to, tak to bych taky rad :) .

A jeden dotaz k tematu navic. Synchronizoval jsem si s Googlem i kalendar, ale nastal problem. Mam v kalendari svatky a narozeniny (= hodne udalosti, ktere se opakuji) zkousel jsem to nekolikrat (i za pouziti jenom Outlooku) a dosel jsem k nazoru, ze diky velkemu poctu udalosti, se nakonec touchflo zahlti a nasledne otaceni Manily je extremne pomale a velmi spatne reaguje. (Zkousel jsem nekolikrat na oficialnich ROM i na Davideuck - starych i novych)
Mate nekdo podobny problem (velke zpomaleni reakci touchflo pri velkem mnostvi zaznamu v kalendari), pripadne reseni?

Diky moc.
bjirka (380)|9.4.2009 22:06
Používám na Touch HD synchro s Google (kontakty, kalendář včetně narozenin), ale popisované problémy se mi zatím neprojevily. Možná protože nepoužívám (prakticky nepoužitelné) TF.
MrViki (88)|1.11.2009 10:03
Nevíte někdo co s problémem, kdy mi Google posouvá narozeniny u synchronizovaných kontaktů? U některých pravidelně posune datum o jeden den dozadu. :(