Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Události a notifikace - spodní pop-up okno (budík)

zury_ce4you (0)|9.4.2009 00:21
Budík, události v kalendáři, prostě obecně všechny pop-up notifikace, které dříve vyskakovaly ve spodní části obrazovky ve vlastnim okně (když nastala nějaká událost) mi naráz z ničeho nic přestaly vyskakovat, resp. ... spustí se zvuk notifikace, ale nevyskočí spodní okno, ukáže se jenom zvoneček v horní liště, pak musí člověk otrocky kliknout na horni lištu, vybrat z ikonek zvoneček, a teprve potom mu vyskočí spodní okno notifikace a můžu dát "DISMISS".

Pozn. Tohle je obzvlást pruderní, kdyz ráno zvoní budík a nemuzete ho rychle vypnout.

Víte někdo jak tohle vyřešit? U událostí z kalendáře to jestě překnousnu, ale ten budík ... nekdy bych s tím fakt rád prásknul :mad:

Upraven název vlákna. admin
TheMelin (1642)|9.4.2009 05:13
A neflashnul jsi tam nějakou neoficiální ROM?
zury_ce4you (0)|9.4.2009 10:14
Ne, vůbec nic takového, je tam původní, ani jsem nikdy nějak nehrabal do nastavení těch eventů. Prostě jednoho krásného dne to přestalo vyskakovat.

Zbytečná citace smazána. admin
VIta56 (69)|9.4.2009 10:59
Ahoj, běž do "Start, Settings, Personal, Sound & Notification, Notifications" a v v "Events" vyber "Reminders" a zatrhni volbu "Display message on screen". Mně se to taky čas od času "samo změní". Respektive nemohu přijít na to, co tuto volbu změní. :)
triperko (17)|9.4.2009 23:34
Mě to dělalo při spustění Opery.
Jiná Romka to vyřešila.. :)
VIta56 (69)|10.4.2009 10:59
Používám Dutty's HD V2.6 XTREME, Operou to není. Dělá to spíš po soft resetu, ale ne při každém. Zatím se mi na to nepodařilo přijít, kdy přesně.
zury_ce4you (0)|10.4.2009 20:45
>>VIta56

Paráda chlape, díky!! :)

Jinak by docela sedělo co říkáš, že to dělá po soft-resetu, protože to je zhruba okamžik, kdy mi to začlo dělat a kdy jsem poprvé soft-resetoval kvůli vytuhnutí dotykové obrazovky (gwes.exe problém, viz dalši moje téma/problém)

ještě jednou díky!