Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Události a notifikace - spodní pop-up okno (budík)

zury_ce4you
    Guest

Budík, události v kalendáři, prostě obecně všechny pop-up notifikace, které dříve vyskakovaly ve spodní části obrazovky ve vlastnim okně (když nastala nějaká událost) mi naráz z ničeho nic přestaly vyskakovat, resp. ... spustí se zvuk notifikace, ale nevyskočí spodní okno, ukáže se jenom zvoneček v horní liště, pak musí člověk otrocky kliknout na horni lištu, vybrat z ikonek zvoneček, a teprve potom mu vyskočí spodní okno notifikace a můžu dát "DISMISS".

Pozn. Tohle je obzvlást pruderní, kdyz ráno zvoní budík a nemuzete ho rychle vypnout.

Víte někdo jak tohle vyřešit? U událostí z kalendáře to jestě překnousnu, ale ten budík ... nekdy bych s tím fakt rád prásknul

Upraven název vlákna. admin
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

A neflashnul jsi tam nějakou neoficiální ROM?

zury_ce4you
    Guest

Ne, vůbec nic takového, je tam původní, ani jsem nikdy nějak nehrabal do nastavení těch eventů. Prostě jednoho krásného dne to přestalo vyskakovat.

Zbytečná citace smazána. admin

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Ahoj, běž do "Start, Settings, Personal, Sound & Notification, Notifications" a v v "Events" vyber "Reminders" a zatrhni volbu "Display message on screen". Mně se to taky čas od času "samo změní". Respektive nemohu přijít na to, co tuto volbu změní.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mě to dělalo při spustění Opery.
    Jiná Romka to vyřešila..

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Používám Dutty's HD V2.6 XTREME, Operou to není. Dělá to spíš po soft resetu, ale ne při každém. Zatím se mi na to nepodařilo přijít, kdy přesně.

zury_ce4you
    Guest

>>VIta56

Paráda chlape, díky!!

Jinak by docela sedělo co říkáš, že to dělá po soft-resetu, protože to je zhruba okamžik, kdy mi to začlo dělat a kdy jsem poprvé soft-resetoval kvůli vytuhnutí dotykové obrazovky (gwes.exe problém, viz dalši moje téma/problém)

ještě jednou díky!

Podobná témata

1. vyskakovací okno
    Od borneo v sekci Windows Mobile 6.5
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-01-2011, 18:32
  2. WM5 a budik a co pouzivate jako budik?
    Od chinook v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-02-2006, 10:28
  3. iPaq a probouzeni - budik - notifikace
    Od Milouss v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-10-2004, 08:47
  4. Nove okno
    Od Pavel Koza v sekci Programování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-11-2002, 14:50