Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Úpravy registrů

Honanek (2)|7.4.2009 10:34
Ahoj všichni, mám dotaz na všechny šikovné. Nestálo by za to založit tu pro Xperii nové téma s úpravami registrů? Pro HTC či Omnii na jejich forech toto mají a je to myslím celkem navštěvované, jelikož to řeší spoustu maličkostí, které nás trápí. Jestli vám to připadá jako blbost, tak to pusťte z hlavy.
Čiko_ce4you (78)|7.4.2009 20:31
Doufal jsem, že mám v X1 taky WM. Ono to tak není?!:D
Honanek (2)|8.4.2009 13:55
Jízlivé připomínky stranou, takhle chytrej jsem taky :D ...také jsem udělal nějaké úpravy dle návodu na fóru HTC a zatímco u HD Touch změna fungovala, tak u SE se neprojevila a u Omnie jsem musel dword nově vytvořit. Z toho plyne, že nějaké odlišnosti se asi konají...
htcjirka (1875)|30.5.2009 18:53
Přidám nejake registry fungujici primo na Xperii,ale obecne funguji i na ostatnich HTC.

Zrušení oddělovacích lišt na Today

HKLM\Software\Microsoft\Today <-- Zde vytvořit nebo upravit decimální klíč s názvem HidePluginSeparators na hodnotu 1,soft reset a je to.

Změna názvu operátora

\HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\RIL\OperatorNames\ <-- Zde vytvořit stringové hodnoty se jmény:
-pro T-Mobile "23001"
-pro O2 "23002 "
-pro Vodafone "23003"
Hodnota stringu bude požadovaný název operatora, který chcete mít zobrazen,soft reset

Aktivace ClearType v Landscape modu

HKLM\System\GDI\ClearTypeSettings\OffOnRotation = 0 (DWORD decimal)

Změna velikosti scroll barů

HKLM/System/GWE/cxVscr = defaultně je hodnota 13 -(Vertiálníl Scroll Bar)

HKLM/System/GWE/cyHscr = defaultně je hodnota 13 - (Horizontální Scroll Bar)


fido_cz (61)|31.5.2009 16:57
Ta zmena nazvu operatora mi nefunguje :(
htcjirka (1875)|31.5.2009 19:40
Funguje jak na oficialni R1A,R2A,R3A,Romkach od It,Touch X romkach od Smaberga atd.Vyzkouseno.
Nejvice chyb se dela pri tvoreni.
Novou string hodnotu,zduraznuji string hodnotu,kde jmeno je cislo 23001 a string samotny nazev operatora.


fido_cz (61)|31.5.2009 20:57
Nejde. Adresar OperatorNames jsem tam nemel, tak jsem ho vytvoril a do nej udelal novy string, coz by melo byt spravne. Nemuze to byt tim, ze pouzivam TF, nebere si nazev odjinud?
htcjirka (1875)|1.6.2009 14:14
TF3D pouzivam take,zmena funguje nybrz jsem mel nazev Eurotel.Jeste jsem nenasel rom, ktera by tento adresar neobsahovala a to mam namysli i jina zarizeni.