Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problémy s videem

onda95 (8)|7.4.2009 10:30
zdravím všechny. koupil sem si touch hd. rozhodoval sem se mezi se xperia a tímto, nadšen, že touch by měl umět přehrát avi bez konverze sem si ho pořídíl. Je teda už jetej, v angličtině asi z půlky prosince. Co čert nechtěl, avi se seká jak prase,stejně tak wmv, jediný na co se dá koukat,při zavřeným oku je mpg a to nesmí být moc velky. předtím jsem měl artimisa a zrovna ty videa běžely s tím 2stovkovym procikem uplně stejně. trošku znechucen, co sem to zase koupil, žádám o radu. konverzi jsem zkošel, ale výsledek byl stejný, akorát video mělo hnusnější obraz. zkoušel jsem to přehrát v core p, tcpmp, wmp. Díky všem.
Geoffrey_ce4you (189)|7.4.2009 13:25
Tohle téma je již mnohokrát diskutované, dle mého je nejlepší přehrávat ve WMP a na úpravu použít Touch HD Encoder. Pak to šlape jako víno. Někdo má také dobré zkušenosti s upravenou verzí TMPCP.
htcjirka (1875)|7.4.2009 21:00
Take rad prehravam ve wmp a konveruji do mp4 Touch HD convertorem.Video jede nadherne a hlavne wmp umi vyuzit HW akcelerace.
onda95 (8)|8.4.2009 01:27
hej,diky,s konvertorem,tim,co jste psali,je to luxus
lubka_ce4you (1)|15.4.2009 18:28
skus spb mobile ja to mam vyzkouseny nic lepsiho zatim nenasel.Je to pres cely displey a v supr kvalite a da se vybrat i cesky zvuk.Na spb je i navod doporucuji nejvissi kvalitu ma to pak vysledne kolem 700mb ale stoji to za to