Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Error 202 pri flashovani SPL

nirman (24)|5.4.2009 20:59
Dobrý den, netuším čím to ale když se snažím oficiální SPL 5.05.00.00 přehrát na SPL 1 90 3 tak při posledním kroku, kdy se na PC ukáže okno se stavem nahrávání, tak průběh stojí na 0% a po chvíli vyskočí okno s hláškou Error 202, že zařízení není připojeno k AS. Samozřejmě zařízení spárované je. Udělal jsem HR, pár SR, restart PC, nové párování s AS a stejně se nedostanu přes 0%. Jiné SPL než od OliNexe jsem nenašel.
Bobanovicz (511)|5.4.2009 22:58
Nemáš v rootu karty RAPHIMG.nbh?
nirman (24)|6.4.2009 15:14
Ne, v rootu karty mám jen dvě další složky, které to určitě neovlivňují.

Podotýkám ještě, že zařízení jsem koupil s verzí ROM 1.90.401.1 WWE a s SPL 1.90xxx. Až updatem na vydanou oficiální ROMku od HTC se mi systém změnil na stav viz. podpis.
Mara_MDAII (60)|23.7.2009 10:41
Ja flashoval na Raphela HardSPL vcera za pomoci virtualnich XP a delalo mi to taky-odpojovalo se to a k flashi nedoslo ani s manualnim spustenim SSPLmanual na MDA), nakonec se mi to povedlo udelat na jinym notebooku (zcela aktualizovany s dotNET 3.5).
Na jakym operacnim systemu flashujes HardSPL? Jsou problemy s vistama a win7, na XP to jde v pohode. Kdyztak zkus jiny usb port. ROMky pak flashuju z sd karty,to uz slo jak po masle