Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

podivná ikona

honza.chlan (96)|4.4.2009 09:39
Zdravím, ve stavové liště v horní části displaye hned vedle stavu baterie a ukazatelů GSM signálu a podobně se mi z ničeho nic začaly objevovat malé analogové hodiny. V nastavení hodin nemám zaškrtnuto aby se hodiny zobrazovali ve všech programech. Navíc se ty hodiny zobrazují absolutně bez logických příčin. Někdy se objeví i při zapnuté obrazovce Dnes, někdy v nějakém programu. Ovšem stále bez jakýchkoli příčiných souvislostí. Jediné co mě napadá, že by mohlo souviset je že v den kdy se to objevilo se mi stahovali data v tom programu QuickGPS a od té doby se to objevuje. Nikdy před tím jsem to neviděl. A co se týče hodin - před tím když jsem zaškrtl zobrazit hodiny ve všech programech tak byly digitální, teď jsou to analogové hodiny. Jsou velmi malé. No stejně jako ikona stavu baterie, tekže pidihodinky. Nechápu příčinnou souvislost. Nevíte někdo co by to mohlo být?


PS: nevim jestli to může nebo nemůže souviset, ale žena měla nápad, který by stál za zamyšlení - napadlo jí jestli by to nemohlo souviset s licencí některého nainstalovaného programu - jako že by ten program měl v sobě podprogram který by ukazoval, že končí licence. Vím, že to zní bláznivě, navíc ty hodiny neukazují čas "do výbuchu", ale normální čas jaký je ve skutečnosti.

Prosím pomozte už mi z toho rostou hodiny na nose !!!!!!!
aleshermann (7)|4.4.2009 10:27
A normální, digitální se ti zobrazují současně?
honza.chlan (96)|4.4.2009 10:46
normální velké na today ano. malé digitálky nahoře ne.
Zdenek Malinsky (9781)|4.4.2009 11:50
Zkus na ty hodiny tapnout a drzet do doby, nez se objevi nabidka analog / digital a zvol si digital.
honza.chlan (96)|4.4.2009 13:45
Díky :-) problém vyřešen :D jen nechápu proč se objevovaly když nebylo zaškrtnuto "zobrazit ve všech programech" ???? od té chvíle co jsem to změnil na digitalní už se neobjevují
aleshermann (7)|4.4.2009 17:06
To se stává celkem běžně, hodiny a baterka se občas takhle zblázní. Asi je to nějaký konflikt s TF3D.