Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace se nezdarila

martin_ce4you (3)|3.4.2009 14:36
Dobry den,
Mam problem s instalaci softwaru, vlastnim zarizeni ETEN M700. Zarizeni se mi pred nekolika dny vratilo z reklamace. Muj problem je v tom, ze mi do MDA nejde nainstalovat vetsina Softwaru. Jediny Software, ktery se mi povedlo nainstalovat je TomTom 7 a Translator 2005. U ostatniho mi zarizeni napise instalace se nezdarila. Dela to i u cab souboru i pri instalaci pres ActiveSync. (zkousel sem instalovat napriklad tyto programy:pocketrar 380, Core player1.2.5,SP Backup ....u vseho mi to hlasi, ze se instalace nezdarila)Vsechny tyto programy pred tim nez to slo na reklamaci fungovaly.Zkousel sem i HardReset, ale dela to porad. Nevite prosim nekdo, kde by mohl byt problem ? Snazil sem se vygooglovat nejake reseni tohoto problemu, ale nikde sem nic nenasel. Dekuji.

Windows Mobile 6
OS CE 5.1.422 (sestavení 15633.3.2.0)
Caprik (13)|8.4.2009 09:58
skus prepalit firmaware
Zdenek Malinsky (9781)|8.4.2009 11:08
spíš reklamovat reklamaci :?
martin_ce4you (3)|17.4.2009 01:21
Tak po vsemoznem testovani jsem zjistil, ze problem je v cestine, kterou dodava spolecnost Mobilnaut. Pokud do telefonu nahraju tuto cestinu, tak nastane prave zminovany problem s instalacemi, kdyz cestinu nenahraju, tak vse bezi OK. Netusite nekdo kde by mohl byt problem a jak ho odstranit ?
Tomáš Kubec (749)|17.4.2009 07:48
Pravděpodobně instalujete verzi CZ určenou pro jinou ROM. Instalujete CZ ihned po Hard Resetu na čistý OS (včetně synchronizace kontaktů)? Tento problém se u nikoho nevyskytl, i na naší testovací M700 je vše OK.
martin_ce4you (3)|23.4.2009 19:47
Instaloval jsem hned po HardResetu. A instaloval jsem jedinou cestinu, ktera je na webu mobilnautu. (Mobilnaut_X500_M700_WM6_CZ_1.2.CAB).Pri instalaci cestiny to vzdycky ke konci instalace hlasilo nejakou chybu, ale vse se tvarilo ok.(vse co jsem zkousel bylo prelozeno).
Tomáš Kubec (749)|24.4.2009 11:49
Buď máte nějakou nekompatibilní ROM, nebo je závada v nějaké části paměti kam se CZ zapisuje. Znovu vše ověřeno, a CZ na M700 je naprosto v pohodě a ani za více než rok nehlášen podobný problém.