Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Předplatné Pocket PC Magazine

RStein (2012)|16.7.2004 09:01
Asi pred 3 nedelemi jsem si objednal predplavne Pocket PC Magazinu
/http://www.pocketpcmag.com/
Zaplatil jsem kartou, prislo mi potvrzeni a z uctu odesly penize. Zatim mi ale zadny magazin nedorazil (objednaval jsem od cisla 6).
Chci se zeptat, zda nemate nekdo zkusenosti s predplatnym zminovaneho magazinu a pokud ano, tak jake jsou "cekaci lhuty" na nove cislo?

Diky

marna (8)|16.7.2004 19:21
Pocket PC Magazine odoberam uz nejaku dobu, hoci s dorucovanim do Europy skusenosti nemam. Casopis vychadza v dvojmesacnych intervaloch, takze cislo 6, o ktorom pises, moze pokojne byt posledne cislo v tomto roku. Pred par dnami mi doslo vydanie pre mesiace 10-11/2004. Odoberam digitalnu verziu casopisu (vyuziva specialny format pre prehliadac Zinio Reader http://www.zinio.com/), co osobne povazujem za lepsiu volbu - neplatis ziadne postovne a casopis je k dispozicii na stiahnutie hned, ako vyjde. Ak si dobre pamatam, predplatne sa da kedykolvek zmenit z klasickeho na digitalne.
RStein (2012)|16.7.2004 21:53
[QUOTE="marna"]Pocket PC Magazine odoberam uz nejaku dobu, hoci s dorucovanim do Europy skusenosti nemam. Casopis vychadza v dvojmesacnych intervaloch, takze cislo 6, o ktorom pises, moze pokojne byt posledne cislo v tomto roku. Pred par dnami mi doslo vydanie pre mesiace 10-11/2004. Odoberam digitalnu verziu casopisu (vyuziva specialny format pre prehliadac Zinio Reader http://www.zinio.com/), co osobne povazujem za lepsiu volbu - neplatis ziadne postovne a casopis je k dispozicii na stiahnutie hned, ako vyjde. Ak si dobre pamatam, predplatne sa da kedykolvek zmenit z klasickeho na digitalne.[/QUOTE]
Diky za odpoved.
Ja jsem z jejich webu ale ziskal trochu jiny dojem - elektronicke predplatne mi nabidli pouze jako doplnek bezneho papiroveho'
Cislem 6 si nejsem jist-mozna tam bylo June a ja usoudil automaticky na cislo 6. Urcite ale slo o cislo, ktere jiz vyslo.
marna (8)|17.7.2004 00:23
[QUOTE="RStein"]Ja jsem z jejich webu ale ziskal trochu jiny dojem - elektronicke predplatne mi nabidli pouze jako doplnek bezneho papiroveho'
[/QUOTE]
V menu nalavo, pod 'Magazine' je polozka 'Digital Edition', kde je mozne objednat si iba elektronicke predplatne. Ale to je uz teraz asi jedno. :)
RStein (2012)|16.8.2004 22:29
[QUOTE="marna"][QUOTE="RStein"]Ja jsem z jejich webu ale ziskal trochu jiny dojem - elektronicke predplatne mi nabidli pouze jako doplnek bezneho papiroveho'
[/QUOTE]
V menu nalavo, pod 'Magazine' je polozka 'Digital Edition', kde je mozne objednat si iba elektronicke predplatne. Ale to je uz teraz asi jedno. :) [/QUOTE]

Tak mi minuly tyden Pocket PC Magazine dorazil. Docela zajimave pocteni, i kdyz z mnoha clanku prilis ostentativne cni, jaka firma je sponzorovala:)

Co je ale zajimave, na strane 86 je zminka o zarizeni Cu928 od cinske firmy Unicom, ktere jako by z oka vypadlo avizovanemui MDA III. Takze ty zvesti o tom, ze za MDA III nestoji HTC budou asi pravdive...