Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém- TF3D nevidí hudobné súbory

robuso_ce4you (50)|31.3.2009 20:40
Neviete niekto, ako v registroch nastaviť cestu, kde má TF3D hladať hudobné súbory. Totižto, som si adresár s hudbou premenoval a presunul, a odvtedy mi to nevie načítať. Dokonca ani pri vrátení späť na pôvodné miesto. Niekde to bolo popisované, ale neviem to nájsť.
Dík.
Mezek_ce4you (74)|31.3.2009 20:50
Mám hudbu na kartě ve složce "Hudba" . Pokut ti to hudbu nenajde mě stačí když přidám nějáké album do této složky a neobjeví se, tak aktualizuji knihovnu ve VMP. Po té by se ti to tam mělo objevit. Alespoň u mne to tak funguje.
hafush (136)|31.3.2009 23:16
TF3D si hudbu najde samo at je kdekoli na karte.
Nemusí se ani TF3D restartovat.
To že album nevidíš na výchozí obrazovce neznamená,že o albumu neví.
Vlez v TF3D do knihovny a tam do třetí záložky,kde je řazení dle alb a musí tam být.
Pak stačí přehrát jakoukoliv skladbu z tohoto alba a ono se zobrazí na výchozí TF3D obrazovce.
robuso_ce4you (50)|1.4.2009 15:05
No, nepomohlo nič, ešteže Davideuck vydal novú ROM V4 HP, tak som ju tam dal, ale medzitým som ešte zálohoval kartu, a čuduj sa svete, niektoré súbory už mi označilo za poškodené. Tak som skopíroval všetko, čo ostalo, našťastie to dôležité bolo ok. Sformátoval som kartu (64kB cluster), hodil som tam všetko späť a na novú ROM vidí všetku hudbu, iba album, ktorý chcem, nie. On to vlastne nie je album, ale obyčajný adresár, ktorý som nazval "Výber CD" a doňho som skopíroval moje oblúbené skladby. Teraz to vidí ako samostatné albumy. Čiže napr. dve pesničky od Desmodu vidí ako album Desmodu, pesničky Guns vidí ako album Guns, a pod. Robím niekde chybu?
hafush (136)|1.4.2009 20:43
Ono TF3D se chová tak,že informace o albu nebere tak,že 1adresář=1album.
MP3 řadí dle informací (album,žánr,interpret....). Tyto informace získává z každé skladby zvlášť z ID tagu.
Takže pokud chceš,aby tvoje výběrové skladby sloučil do společného Best of,tak musíš všem těmto skladbám zeditovat tyto informace.
Můžeš to udělat v PC třeba přez Průzkumníka-najeď na skladbu-Vlastnosti-druhá záložka Souhrn-Upřesnit- A TADY zedituj buď název Interpreta,nebo Alba na Best of (nebo obojí), záleží jaké třídení v TF3D preferuješ.
A je to.
Další věc je obrázek alba. Pokud se ti v TF3D nezobrazuje,tak si do adresáře hoď jakýkoli i velký obrázek a POJMENUJ HO: FOLDER.JPG.
TF3D ho tak rozpozná a samo si z tohoto folder.jpg vytvoří svůj zmenšený,který bude používat.
robuso_ce4you (50)|2.4.2009 17:50
Oh, yeh. Toto je to čo som potreboval. Tisíceré díky tunerovi hafushovi.