Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pripomienky a hodinky

voda2 (112)|31.3.2009 09:55
Chcem sa spytat ci je mozne mat na today obrazovke v TF3D zobrazenych viacej pripomienok - momentalne sa mi zobrazuje len 1 pripomienka. A tiez ci je mozne na tej istej obrazovke mat iny dizajn hodiniek, skusal som nejake hodinky stiahnut z xda (rucuckove) ale vsetky mi po chvili zastavili a prestali ukazovat aktualny cas.
titan4 (159)|31.3.2009 10:27
Původní TF3D umí zobrazovat jenom jednu schůzku (což sem nikdy nepochopil proč je tam ta možnost posunutí nahoru se zmenšenim času :)). Nové TF3D z Diamond 2/Touch Pro 2 jich už zobrazuje víc.
voda2 (112)|31.3.2009 10:56
Dakujem za rychlu odpoved, to s tym posunutim casu smerom nahor viem, len ma zuajima ci neexistuju nejake aj iny dizaj hodiniek ktore by fungovali spravne a boli by mensie, ale kedze aj tak to nevyriesi zobrazovanie viac ako jednej pripomienky tak je to pase. Na TF3D 2 je potrebne idat novu ROM (napr PROVEN, ENERGY) alebo sa da nainstalovat len novy TF3D ?
titan4 (159)|31.3.2009 11:25
Dá se nainstalovat samotný viz. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=493531 ,ale můžou se vyskytnout problémy s kompatibilitou. Určitě je lepší varianta použít ho v ROM která je pro něj optimalizovaná.
bahara (12)|31.3.2009 12:04
nepomohlo by S2U2? vetsinou hned vidim, co mne čeká a mám tam těch schůzek přes celou plochu 5-7 podle velikosti popisu
voda2 (112)|31.3.2009 14:01
Super, to S2U2 pomohlo, uplne staci na zobrazovanie pripomienok. Este mam problem aby sa mi tam zobrazilo aj pocasie, vies mi poradit ? Pri pocasi som nastavile ze mam Manila 3D weather ale aj tak sa mi pocasie nezobraz. A este jedna otazka da sa nastavit S2U2 aby sa mi spustila hned ako zablokujem klavesnicu, momentalne sa mi spusta len po zhasnuti obrazovky.