Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tak mi ukradli ASUSA

dalid (56)|31.3.2009 09:50
Tak vcera mi vykradli skrinku vo fitku, okrem ineho je aj P535 prec :mad: :evil: :no: . SIM karta je zablokovana, na policii podane trestne oznamenie na neznameho pachatela, dnes im dam aj IMEI kod. Myslite ze je vobec nejaka sanca ze mojho Asuska este niekedy uvidim??? Obvolal som par ludi, co maju kontakt na mobil shopy, ak by ho niekto isiel ponuknut na predaj v meste....
Tak ma napada, ze bateria bola skoro vybita, vcera ked mi ho ukradli ukazovala nejakých cca 18%. Co sa vlastne stane ak bateria sa uplne vybije? Bude PDA pytat nejaky kod, podobny ako PIN na SIM kartu?
Zdenek Malinsky (9781)|31.3.2009 11:49
Když se baterie úplně vybije, tak bude úplně vybitá. Po nabití poběží vše úplně normálně, protože máš v PDA OS novější. Od verze WM 5 je práce s paměťmi jiná, než na starších (PocketPC 2003 SE, 2003, 2002...), takže po vybití baterie nedojde k HR=ztrátě dat (viz článek v sekci Podpora).

Takže pokud nemáš PDA zaheslované, dostane se zloděj po nabití PDA ke všem tvým datům.
kesu (548)|31.3.2009 16:22
Přesně jak už bylo řečeno. Po vybití baterky se PDA vypne, po zapnutí si vyžádá PIN pokud ho máš zaply.

Jinak pokud krádež nahlásíš na Policii, tak ho 1.) podle IMEI zablokují na použití v CZ sítích
2.) někdu se u zařízení nad 10 000 kč provádí i nasledná lokalizace
zivan (615)|1.4.2009 10:01
Ke kradezi...mate v PDA v udajich o vlasnikovi i adresu domu? Idealni pro zlodeje, kdyz spolu s PDA ukradne i klice.
dalid (56)|3.4.2009 09:20
Ukradli mi aj doklady a kluce od bytu, takze vymena zamkov bola vykonana este v ten den... Na 2. den som zmenil heslo na web acces do outlooku, nemusi si niekto citat moju firemnu postu... Zial PDA-cko nebolo chranene heslom, poucenie do buducna...
Nastastie tam nic "tajne nebolo" len ma stve strata par novych kontaktov ktore som nestihol zalohovat... :(

IMEI bol dodany policii, nakupna cena bola v r. 2007 15 990,-Sk, takze policia bude "patrat". Hmm uvidim ci sa podari najst.
Docent (1234)|3.4.2009 21:29
Policie nepátrá ani po autě v mnohonásobné hodnotě, takže rovnou zapomeň na to, že by pátrali po nějakém PDAčku. To by se jim ten zloděj musel přijít sám udat...
kesu (548)|3.4.2009 21:49
Tak až bude mít auto GSM modul, který se da velice snadno vysledovat tak to bude o něčem jinym