Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

spolahlive mapovanie hw tlacitok + landscape rezim

nwagner (88)|31.3.2009 07:04
VOpred sa ospravedlnujem ale naozaj som sa snazil hladat a nenasiel som .. ;o( .. niekto tu spominal ze landscape rezim ma rieseny cez premapovanie HW tlacidla .. mam nainstalovaneho Gyratora2 ale tam ma stve ze neviem ovplyvnit preklapanie pri telefonovani .. Viete niekto poradit ???
DAKUJEM
Martincca (41)|31.3.2009 09:32
Umí to aplikace AE Button Plus a tady je malý návod http://www.wmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=395
Marlboroman (28)|31.3.2009 11:07
uz jsem to zde sice jednou psal, ale prepostnu ti to jeste jednou:)


Ja resil stejnou vec, ale kvuli tomtom 7 ktery se nedal prepnout do landscape.
Vyresil jsem nasledovne....v registrech je treba zmenit.......HKLM\System\GDI\Rotation\HideOrientationUI hodnotu "1" na "0"
A potom klasicky pres start-->settings-->buttons--> namapovat na podrzeni tlacitka pro prijem hovoru hodnotu "Rotate screen" ktere se tam po zmene registru objevila.
Funguje ve vsech aplikacich, jen TF3D s tim ma problemy :)
Marlboroman
nwagner (88)|31.3.2009 15:22
pre mna si sa prave stal guru .. ;o) .. DAKUJEM .. poriesil si mi jednu z mala veci co mi na HD chybali ..
hafush (136)|31.3.2009 22:51
Ano mám to udělané přesně jako Marlboroman.
Pokud někdo chce otáčet displej přez HW tlačítko,tak toto je nejlepší varianta ke které nepotřebujete další aplikaci.
Samozřejmě výhody programu AEButtonPlus jsou v něčem jiném a to v možnosti důkladného a složitějšího přemapování vícero tlačítek.
kikin (19)|31.3.2009 23:08
panove jen dotaz , udelal jsem jak jste poradili, jenze ja to potrebuji otocit na druhou stranu :), poradite potrebuji mit miniusb na leve strane, diky za pripadnou pomoc
rady4_ce4you (229)|31.3.2009 23:15
pouzij aplikaci switchrotation.exe a pak si ji jen namapuj pod tlacitko ktere potrebujes :))
hafush (136)|31.3.2009 23:46
Nebo použij Advanced configuration tool 3.3 a tak si nastav jestli otáčíš o 90 nebo o 270 stupnu.
nwagner (88)|1.4.2009 07:19
Dakujem ... nasiel som pre mna ideal riesenie .. uprava registru a potom premapovanie tlacidla ... navod mi samozrejme dodali tu na fore .. ;o)
Simon_Sez (52)|15.9.2009 09:45
Čauves hoší, mám dotaz, pomocí programu AE Button Plus, jsem si přemapoval na šipku zpět na mém Touch HD na otočení obrazu. Což funguje perfektně, fakt to obraz otočí, ale třeba když to chci udělat v sms, tak pořád funguje jak to tlačítko zpět tak zároveň otočení obrazu. Třeba v psani sms to otoči obraz a vykoná zároveň funkci šipky zpět. Chtěl bych vědět jak vypnout základní funkci tohoto tlačítka zpět, aby zůstalo na něm jen otáčení obrazu. Díky moc :-)))