Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P750 - chybi Asus Spustec

Dr.Easy_ce4you (0)|30.3.2009 23:43
Ahoj,

pro znameho jsem koupil tento model. Vse maka na jednicku, jedinne co vadi, ze tam nikde nemuzeme najit Asus Spoustec (nebo asus launcher). Stahl jsem nekde kdesi na netu nejakou AJ verzi, ktera na tom funguje, bohuzel uzivatel toho pristroje neumi anglicky ani kvaknout, tudiz bych to potreboval cesky. Nevite, proc v tom asusu to jiz nebylo predinstalovane, jak se odkazuji v manualu? pripadne jak to tam dostat? je to docela nalehave. vsechno se bez toho hrozne spatne hleda..

pripadne jak tu AJ verzi pocestit :)

Dekuji moc!
kesu (548)|31.3.2009 00:05
Co je myšleno pojmem "Asus spouštěč" ?
soufler (8)|31.3.2009 00:45
To zalezi na tom,jestli si koupil novy pristroj,nebo od nekoho. V originalni ROM by urcite ASUS Launcher mel byt,ovsem jen ve verzí s Windows Mobile 6.0, v novych 6.1 uz bohuzel chybi, alespon co jsem sam zjistil. Takze si bud nekde stahni originalni ROM s WM 6.0 anebo ti doporucuju nejaky plugin. Asi nejlepsi pro uzivatele, o kterem mluvis, bude SPB Mobile Shell.
Dr.Easy_ce4you (0)|31.3.2009 10:34
muzu se zeptat, jaky je rozdil mez 6.0 a 6.1?

kde pripadne tu ROM sezenu?

Diky moc.
soufler (8)|31.3.2009 11:00
Přemýšlím, jak ti vysvětlit rozdíl. Napadá mě jen příměr mezí Windows XP service pack 1 a service pack 3, hodně zjednodušeno. Spíš bych měl říct, že je to jiná, novější verze systému pro ten tvůj telefon, rozdílů je tam pro oko opravdu jen málo ;)
Edit: Tak toto by měla být verze s WM 6.0, odkaz i s návodem jak na to:
www.shadowork.net/index.php?sekce=clanek&clanek_id=1900

OT: Může mi někdo vysvětlit, jak tu funguje vkládání odkazů, ať dělám cokoli, buď to není odkaz, anebo to není korektní :?:
Dr.Easy_ce4you (0)|31.3.2009 14:46
no ale koukam, co lidi pisou v tech diskuzich, ze tam je dost nevychytanych veci. Stahnul jsem jen ten soubor s aplikacema od asusu. Je tam i ten asus launcher. tak ho zkusim nainstalovat na 6.1 treba to pujde.