Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Volba "Nocni motiv" ve Spravci motivu - jak na ni - poradte

SdKfz.171 (99)|30.3.2009 01:44
Mam ASUS P552w (WM 6.1) a ve Spravci motivu je pri tvorbe noveho motivu moznost zaskrtnout "Nocni motiv", coz znamena, ze se vzdy v 6:00 a 18:00 zmeni motiv. Od ASUSu jsou na zarizeni tri motivy, ktere maji vzdy dva *.tsk soubory, ktere se jmenuji stejne, az na to, ze jeden z nich ma na konci nazvu pred priponou "_night". Kdyz stejne pojmenuju libovolne dva *.tsk soubory (napr. "MyTheme.tsk" a "MyTheme_night.tsk") a zkusim z nich ve Spravci motivu vytvorit novy motiv, neni volba "Nocni motiv" aktivni. Aktivovat ji lze pouze v pripade temat od ASUSu.
Protoze posledni zarizeni, ktere jsem pred mnoha lety mel, melo jeste WinCE 2.x, jsem v oboru WinMobile novacek, a nevim, jestli ta volba "Nocni motiv" je jenom nejaka vychytavka od ASUSu, nebo jestli to funguje na vsech WinMobile 6.x, a jak to udelat, aby byla funkcni i v pripade vlastnich temat a motivu.
Poradi mi nekdo, prosim?
kesu (548)|31.3.2009 16:27
noční motiv je jen vychytávka nejnovejších zařízení od Asusu...Souvisí s novyým GUI, které se jmenuje Glide
pitka (1346)|31.3.2009 17:31
Kesu :
to je snad na 552w standard, on potřebuje poradit, ne popsat systém ;) :cool:
a nebere a nebereee ...
SdKfz.171 (99)|31.3.2009 17:40
[quote=kesu]noční motiv je jen vychytávka nejnovejších zařízení od Asusu...Souvisí s novyým GUI, které se jmenuje Glide[/quote]

Toho jsem se bál - kdyby to byla obecná vlastnost WM6.1, tak by mi poradil asi kdekdo - jenomže většina uživatelů si bůhvíproč kupuje HTC :JOKE:, takže to málokdo zná. Uvidíme, co odpoví ASUSí podpora.
kesu (548)|31.3.2009 17:47
[quote=pitka]Kesu :
to je snad na 552w standard, on potřebuje poradit, ne popsat systém ;) :cool:
a nebere a nebereee ...[/quote]

No právě že popis systému byl podstatný, jelikož otázka stala trochu jinak. Tím sem objasnil o co se jedná

To jak to řešit nevím, jelikož Glide už delší dobu nepoužívam, tak to nemužu ani vyzkoušet. Ta tvá portace na P535 stejne noční režim automaticky přepínat neuměla.



pitka (1346)|31.3.2009 17:48
omyl, už dávno umí.... nebere a neberee

cituji na co se ptal :
a jak to udelat, aby byla funkcni i v pripade vlastnich temat a motivu ?
kesu (548)|31.3.2009 17:53
[quote]a nevim, jestli ta volba "Nocni motiv" je jenom nejaka vychytavka od ASUSu, nebo jestli to funguje na vsech WinMobile 6.x[/quote]

Na tohle jsem odpovídal já. když mužu odpovědět na čast otazky tak to udělám.


Jinak pokud si to v Poslední verzi ROM dodělal,tak jedině dobře, v té předchozí to nešlo
pitka (1346)|31.3.2009 17:55
k tomu píšu popisy fixů aby si to každý přečetl a ne hádal z vody ;) :O
Bylo to upravený už ve verzi Glide2,resp. Full Glide 1.0. No nic....
kesu (548)|31.3.2009 18:07
Znovu sem projel vlákno o P535 a o správci motivu nikde nic nepíšeš ani v úvodu ani nikde dál. Několikrát sem si na to osobně stěžoval a odezva žadná. Poslední verzi sem měl Glide Final 1.0 a tam to jestě opraveno nebylo.

Ted koukám do vlákna k P750 a tam to zminuješ - tzn sis to asi zaměnil... Já ale P750 vlákno nesleduju a jasnovidec nejsem :)

Ale to už sme mimo tema. nechci se tu prehadovat o blbostech ;)
pitka (1346)|31.3.2009 18:29
V úvodu bylo popsáno, novější verzí se samozřejmě fixy změnily.
Můžeš si to vyzkoušet ve Vlastním motivu - úprava. A vždy změnit i čas a přepnout před úpravou času na denní či noční režim dle situace.
SdKfz.171 (99)|31.3.2009 23:22
[quote=pitka]V úvodu bylo popsáno, novější verzí se samozřejmě fixy změnily.
Můžeš si to vyzkoušet ve Vlastním motivu - úprava. A vždy změnit i čas a přepnout před úpravou času na denní či noční režim dle situace.[/quote]

A když to umíš upravit v ROM, nevíš čím to je, že to jde u neupravené ROM jen u témat ASUS?
SdKfz.171 (99)|31.3.2009 23:23
pitka, kesu: chlapi, nehadejte se, ptal jsem se na oboji - jak to udelat, i jestli to umi vsechny WM6.1 masinky, nebo jenom ASUS...
pitka (1346)|1.4.2009 02:01
Dej sem i ty tvoje TSKáčka. Já se na to juknu.
SdKfz.171 (99)|1.4.2009 06:52
[quote=pitka]Dej sem i ty tvoje TSKáčka. Já se na to juknu.[/quote]

Ahoj, tady jsou rapidshare.com - jsou stažený z MS webu TotalAccess, ale doufám, že Tvoje rada bude platit obecně, protože se chystám udělat vlastní.
pitka (1346)|1.4.2009 14:13
Takže řešení je takovéto :
do HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Asus\Theme - si přidej název tvého téma

v HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Asus\ThemeManager\název tvého téma - si zkontroluj nastavení
"NightScenes"=dword:00000001
a nastavení
"Theme"="\\Windows\\tvoje.tsk"

Připojuji kompletní registry, ale jen z ........\ThemeManagera a pro tvoje MyTheme :


Nezapomeń po naimportování či tvojí kustomizaci registrů vypnout telefon, [color=red]ne restartovat jinak se ti změny neuloží.[/color]

Enjoy life......
SdKfz.171 (99)|1.4.2009 14:24
Díky :) Takže celý vtip je v registrech? Zatracení ASUSáci...
Hned jak přijdu domů, tak to vyzkouším.
Mimochodem, čím nejlépe na registry? Slyšel jsem, že je nejlepší nějaký program, který si registry načte po připojení přes ActiveSync... ale zatím jsem po ničem nekoukal. Poradíš mi, prosím?

Edit: Předpokládám, že ty položky v Today si pak budu moci změnit. Správně?
pitka (1346)|1.4.2009 14:30
jj, já používám Resco Registry a z Windows můžeš také používat CEREGEDITOR.
Tenhle registr je přímo exportován z Resco Registry.
Někdy ovšem pozor na formát regu.
SdKfz.171 (99)|1.4.2009 15:05
O.K. - díky moc za rady i za Tvůj čas :)
kesu (548)|1.4.2009 15:13
Tady máš šikovnej navod na registry:
http://www.wmmania.cz/content.php?id=1012