Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P750 nastavenie Internetu. T-Mobile - problem

kevin19_ce4you (136)|27.3.2009 20:48
Mam problem s nastavenim P750. Zariadenie teda ROMka samo o sebe obsahuje zabudovane nastavenie pre kazdeho SK operatora, a funguje mi pripojenie na internet aj vsetko ostatne, no ak chcem ist na domovsku stranku wap.t-mobile.sk (wap.t-zones.sk), napise mi to: CHYBA, neda sa identifikovat Vas telefon. Pre mna je to dost problem, pretoze takto si mozem bezplatne v mobile kontrolovat spotrebu aj Data ale nemam umozneny pristup na ich DOmovske stranky. Taky isty problem mam aj s Orange kartou (OR World Mini) - ak dam SIMku do PDA, net aj stranky idu ale pristup na domovsku WAP stranku mi nefunguje. Takisto si neviem kontrolovat spotrebu. Viac ma ale trapi T-Mobile, kedze tu SIMku tam planujem nechat.


A este mam problem s IGO8. Bolo dodane v PDA uz pri kupe z alzy. Ak ho zapnem, uz ked sa nastartuje (cca 20sekund) hned ako sa zobrazi obrazovka iGO akokeby neprevzalo kontrolu podsvietenia a zhasne mi podsvietenie.. Teda sprava iGO nefunguje. Vyriesil som to tak ze som celkovo nastavil PDa aby nezhasinalo podsvietenie aj pri necinnosti aj pri baterii aj ext. zdroji. Nijak inak neviem docielit aby som v IGO mal trvalo podsvietenie pocas navigacie. Vie niekto ako vyriesit tento problem?
kesu (548)|30.3.2009 22:48
Ten problém s wap.t-zones.sk je zřejmě zpusoben na jejich strane, jelikož neumí rozpoznat Wm zařízení. S tím težko něco uděláš.

Ohledně iGo, vyzkoušej ještě jinou verzi. Pokud bude problém přetrvávat, tak jediné řešení je to, na které si přišel sám