Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Surf+ a HD

malcor_ce4you (47)|27.3.2009 10:57
Zdravím,

pořídil jsem si k HDčku tarif Surf+ od Tmobilu. Jde mi o to, že co vím, tak zpoplatněno není to, co jde přes port 80. Jde nějak zjistit jaké porty využívají různé aplikace? Např. Google Maps, počasí a akcie v Manile, Quick GPS atd. ?
UserN1 (172)|27.3.2009 16:04
Mam take Surf+ takze tato informace by me take zajimala :) Nikdy jsem to moc nezjistoval, ale jedine co podle meho vysledovani behem uzivani tohoto tarifu neni zpoplatneno je to co delas pres internetovy prohlizec. Treba SMSunaccent bezi urcite placene mimo datovy tarif a obavam se ze pocasi, akcie, Google Maps a mail jinak nez pres inet.prohlizec pripadne ten jejich Postm@n (mimochodem zkousel to nekdo? Co je k tomu na HDcku potreba a jak to nastavit?) pobezi take mimo datovy tarif. Pokud se ale mylim budu rad :)
Který program by mohl zjistit porty nemam zkusenost, mozna by mohl pomoci Spb.Wireless.Monitor.

Pokud nekdo neco o tom vi nebo ziska informace sem s nimi ;)
Martincca (41)|28.3.2009 08:25
Mám taky tarif Surf+ od minulého měsíce. S vyúčtováním aktualizací počasí a akcií si nejsem jistý, zatím mi přišla jen jedna faktura, a tam jsem to měl vyúčováno za 0,- Kč :)) (dám vědět, až přijde další, ať to můžu porovnat). S Postm@nem HDčko funguje bez problémů. Nejdříve si musíš službu nastavit na t-zones pod pod svým profilem a pak stačí nastavit emailovou schánku dle návodu, který jsem našel na : http://djsnail.bloguje.cz/668336-jak-nastavit-vase-pda-pro-vyuziti-sluzby-postman-od-t-mobile.php
V rámci Surf+ je přístup (příjem + odeslání) emailů přes tuto schránku zdarma :)) (jen doplním, že přes Postm@na nejdou příjmout ani poslat přílohy).