Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nelze volat pri horsim signalu

krystl (15)|25.3.2009 20:01
Nepozorujete taky nekdo, ze nelze volat a ani se Vam nikdo nedovola, kdyz je jen trosku horsi signal? Dnes v metru na prestupu jsem mel 4 carky z 5 a nemohl jsem volat. Pri volani to jednou zazvonilo a pak se to ukoncilo. S jinym mobilem a tou samou simkou m i to jde v pohode. Nevim tedy jestli je to standartni chovani nebo je chyba v pristroji.
Napiste mi prosim Vase pozorovani.
Diky

Jeste bych doplnil, ze mam Radia jsem zkousel 1.10, 1.12 i 1.13 a chovani stejne.
ROM L26 7.4 WWE
operator O2
maran (45)|25.3.2009 20:34
Tak u mě se dá volat ve sklepě železobetonové budovy,jedna čárka a volání O.K.
Ale co se mi stává na Praze 9 a 10 spustil operátor zkusmo 3g síť.Když se mi na HDčku objeví místo E H,pak volám cca 10s a pak se s druhým ,,na drátě,, cca 5 s neslyším a pak zase 10 s to funguje atd atd.Už jsem z této oblasti uskutečnil sám 2 hovory a mě bylo voláno 3x a vždy stejné.Když dat.spojení vypnu pak je vše O.K.Jinak tam kde je E nebo G se mi to nestalo nikdy(mám HDčko 3 měsíce).To je mé pozorování.Jinak ten úžasný operátor je Vodafone.
Mára
stavros_ce4you (52)|14.4.2009 17:05
Mám stejný problém. Jsem u O2. I když mám plný signál tak mi pořád padají hovory. Jen když jsem ve městě s pokrytím 3G tak mi hovory padají méně často,ale jinak téměř pořád. Odeslal jsem přístroj na reklamaci a čekám co bude. Taky mi často padalo bluetooth spojení s čímkoli. Zkusil jsem všechny fixy i resety a nic.
maran (45)|14.4.2009 21:21
Měl jsem zapnutý videohovor a ještě jsem vypnul 3G a nechal jen volání přez GSM.A hovory nepadají.Ale mě protitobě padaly právě v 3G síti,tedy tam kde se zjevilo H.