Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Aku mate ROM a ake programy pouzivate

skkubo (33)|25.3.2009 17:53
Zakladam tuto temu nakolko som testoval viac ROMiek ako aj programou ktore potrebujem k dennemu pouzivaniu a prisiel som na taku malu chybicku, ze programy nespolupracuju zo vsetkymi ROMkami, vyhadzuju rozne chyby a s kazdou ROMkou je to ine.

Tymto Vas ziadam o zverejnenie Vasej ROM a programou popripade aku chybu Vam ktory program vyhadzuje....
Dakujem
Tad (36)|25.3.2009 18:54
teď tam mám poslední Eržiku, celkově výborná, jediná chybička je že mi občas spadne Opera ale jinak super
looopo (15)|26.3.2009 20:28
Mam ROMku Shaks.P 3.20
nezazanamenal som pri nej ziadne bugy, akurat neodporucam pri nej program na blokovanie telefonu TouchLockPro, neslo to ako malo /odporucam PocketShield - "must have" programcek.../ ;)
Jackal1 (161)|5.4.2009 11:24
Měl jsem poslední oficiální ROM od HTC a poslední Radio a neměl jsem žádný problém, relativně žádný problém, asi chybičky bych našel, ale ....... Včera jsem nahodil Eržiku a zatím jsem v celku spokojen, ale ...... Byla hrůza, že po fleshnuti Eržiky zmizel SMS účet, ale po HR je vše OK. Zatím dobrý, ale mám jí pouze jeden den. :-)
skkubo (33)|6.4.2009 03:00
po instalacii HD Weather TAB - v1.0 (Fully Functional) nefugnuje spavne WiFi na ofko ROMke
- nechce sa pripojit k sieti
- zmizne nastavenie