Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

lokalizace htc touch 3g

zdenca (2)|23.3.2009 16:24
Prosím o radu mám tel.HTC Touch 3G Rom 401 a do tato verze zatím nemá češtinu.Prosím o radu zda někdo náhodou nevíte bližší info kde bych mohla sehnat českou verzi? Pokoušela jsem se poslat tel.na GSM servis ale bohužél nic.děkuji za info
Zdenek Malinsky (9781)|23.3.2009 16:41
Proc GM servis - co to je? Na lokalizaci se ptej spis u Sunnysoftu nebo HTC. BTW je ta ROM oficialni nebo z xda developers? No a cestina muze fungovat z jine ROM, i kdyz treba ne zcela koretne ve vsem.
zdenca (2)|24.3.2009 13:23
GSM servis,neboli VSP Data s.r.o nahrávají data i češtinu do HCT a dělají i servis Htc.Bohužél ná do mého tel s oficiálním Rom 1.40.401. mají od výrobce HTC lokalizaci pro 479 a né pro 401 ROM. HTC do tohoto Romu ještě lokalizaci čr nemá,tak se jí snažím sehnat jinak.Ale děkuji za odpověď
Zdenek Malinsky (9781)|24.3.2009 13:44
Jak jsem psal, můžeš zkusit češtinu z předchozí ROMky, ale nemusí se vždy ve ve všem chovat korektně. Nebo to zkus úplně bez češtiny a popř.si tam dej jen českou klávesnici, kvůli psaní znaků - ěščřžýáíé.
Musíme se smířit jednak s tím že česky mluví jen 10 milionů lidí a taky že lokalizace se dělá vždy a znovu na každou ROM znovu extra. :(