Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace Smartmaps

Gándhí_oldd (10)|23.3.2009 10:13
Zdravím,

prosím o radu při instalaci turistických map. Mám starší verzi těchto map (1:50 000). Měl jsem je nainstalované na PDA Acer n35, kde fungovaly bez problémů. Nyní jsem si koupil Asus A696. Po instalaci samotného programu i mapových podkladů se mi žádná mapa neobjeví - v nabídce zobrazit (otevřít) mapu není žádná, přestože jsem mapy instaloval. Předem děkuji za odpověď.
Keddie_ce4you (49)|24.3.2009 11:12
Licence na SmartMaps je vázaná na kartu, na které jsou mapy nainstalovány. Takže stačí používat starou kartu. Pokud to nechceš nebo to není možné, musíš se domluvit s výrobcem PLANStudio. Já jsem to také řešil, protože můj nový stroj (HTC Touch HD) má microSD kartu a já měl licenci na normální SD kartu. Firma to řeší tak, že jí musíš poslat starou kartu, oni teprve potom zruší registraci na tuto starou kartu a můžeš si mapy zaregistrovat na kartu novou. Starou kartu si nechají a pošlou ti místo ní jinou. Je to hodně divoký a nevím, proč to mají tak složité, ale jiná cesta není. V mém případě naštěstí vše proběhlo rychle a bez problémů.
SmartMaps (46)|26.3.2009 11:02
Dobrý den,

to Ghándí: jedná se zřejmě o starou verzi aplikace (starší než 2.6), která nepodporuje Windows Mobile. Je třeba na našich stránkách provést registraci, po té se zpřístupní aktualizace na verzi 2.9.3, která na tomto OS bez problémů funguje. Předešlá registrace u společnosti Aponia s námi nemá nic společného.

to Keddie: toto platí pro SM 3.x, Ghándí má verzi 2.x, která je ještě vázána na zařízení
Gándhí_oldd (10)|26.3.2009 11:28
Dobrý den, děkuji za odpověď. Ano, jedná se o starou verzi SmartMaps, minimálně 6 let. Ale je zvláštní, že samotná aplikace na WM6 funguje, jen se v ní nezobrazí mapy.. Akorát nevím, jestli ještě najdu CD s obaly, jinak sériová čísla (klíče) mám uložená v pc. Gándhí