Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odchozi hovor je do 1 vteriny aut. ukoncen. Musim ho opakovat. Pote OK

sinco_ce4you (229)|22.3.2009 11:12
Mam problem s pda HTC Hermes. Stava se ze kdyz nekomu volam tak ucastnik hovor zvedne a me se do vteriny automaticky ukonci. Musim zavolat znova. Pote je to uz v poradku. Dela to na ruznych mistech, signal je do plna. Vymenena simka, nahrana jina WM6.1 rom. Nahrano nove radio. Porad nic. Na zkousku jsem v HTC mel kartu O2. Tam jsem ten problem nezazil. Jeste koupim nejakou jinou sim kartu s jinym cislem, od Vodafone. Vodafone tvrdi ze je u nich vse v poradku. Kdyz by to bylo softem radia tak se zavada bude projevovat i u O2. Mam pocit ze HTC prestalo mit rado Vodafon:)) Muzete mi prosim poradit. Me nenapada cim by to mohlo byt. Dekuji.
sinco_ce4you (229)|23.3.2009 09:30
Dalsi zjisteni. Kdyz telefon prepnu na rezim v letadle-odpoji se GSM cast. Pote prepnu na normalni rezim a udelam hovor, opet se automaticky ukonci. Pote hovor zopakuji a vse funguje.
Ted jsem dal do telefonu jinou sim kartu stejneho operatora. Kdyz jsem nekolikrat po sobe simuloval stejne podminky,GMS ON-OFF, tak hovor nespadl. Takze bych rekl ze chyba bude na strane opa. Uz jednou probehlo nejake mereni a nic se nezjistilo. Poslali novou simku. Kdyz dam inkriminovanou sim kartu do jineho telefonu, tak tam to funguje. Je to Nokie 3100. Jenze je to jen zkouska nejnizsi urovne, haloo slysim te? Chtelo by to nekoho z Brna kdo ma stejny tel. Ideal by bylo i stejnou rom, coz je v mem pripade WM6.1 CZ To uz by bylo moc stesti. A dat tu moji simku do jineho Hermika. Co to udela. Nenajde se nejaka dobra duse? Cim vic informaci budu mit, tim me jen tak neoblbnou. Dekuji
sinco_ce4you (229)|2.4.2009 07:40
Nechal jsem si vymenit kartu na pobocce. Telefon byl funkcni az druhy den po 14 hod. A to jsem tam volal asi 4krat proc to nejede kdyz to ma fungovat uz od pulnoci. Meli chybu v tom nekolikamistnem kodu. Prvni zavolani po vymene simky, porad stejny problem.Tak jsem zasel na prodejnu. Prvni co bylo tak vzala moji simku a strcila ji do nokie 6300, asi 6300. Vse v poradku. Pak jsem prisel na radu ja se svoji show. A potvrdil jsem to co porad rikam. Moje karta 100procentni neuspesnost pri volani, karta moji matky, take voda, 100 procent uspesnost, kazdy hovol po zapnuti z offline na online, funkcni, nespadl. Kdyz to funguje v nokii tak to asi bude v poradku, se mi snazila zdelit. Proc to ale funguje blbe u me? Bylo videt ze ma vitr v plachte, v nokii to prece funguje. Vse napsala nekam, asi technikum. Rikala ze jim popsala situaci vcetne casu tech spatnych hovoru. A zdalo se ji zvlastni ze mam vypnuty WAP a data. Pritom pouzivam vanocni darek "free" data. Ze to muze byt tim.Po pulnoci by to melo byt aktivni. Tak ji rikam ze to rano zjistim. A kdyz to pujde a vse bude fungovat, ze ji koupim cokoladu. Usetril jsem, je to porad stejny.
Jak to dopadne vi jen ten nahore. Ja bych rekl ze nezjisti nic. Uz premyslim ze zmenim po cca 7 letech operatora. Jen jakeho vybrat. Tohle uz je ale na samostatne tema.
sinco_ce4you (229)|5.4.2009 11:24
Pokud by nekoho zajimalo jak to dopadlo tak tady je vysledek.
2.4.09 rano jsem zavolal na *77 a ze bych chtel vedet jak ukoncit sluzby u vody. Byl jsem prepojen na jednu zenu. Te jsem rekl o co kraci a ze si vezmu cislo a pujdu ke konkurenci. Pani na druhe strane me precetla co doporuceji technici pro vyreseni problemu. Vypnout AoC. To chteli nejaky den zpatky po me. Ze technik rikal ze by to melo pomoci. Kdyz jsem opacil ze nevim jak AoC vypnout a ze ho stejne nepouzivam, HTC nebo WM to nepodporuje, byl hovor rychle ukoncen. No tak ta pani ze to vypne a ze to bude trvat nejakou hodinku. Od pulnoci to bude vypnute. A jako naplast, na rok, navic 40min. zadara.
Odpoledne jsem udelal soft reset. Pri te prilezitosti jsem zkusil zavolat 800......A hle hovor nespadl. Tak jsem provedl par vypnuti a zapnuti GSM casti. Po zapnuti GSM jsem zavolal na 800..... a hovor nespadl, nebyl ukoncen. Nevim jestli za to muze AoC ci neco jineho. AoC jsem ale neaktivoval. To muselo byt zapnute jeste pred koupi HTC. A mam ho cca dva roky bez nejakych problemu. Az ted. Tak snad konec dobry, vsechno dobre.