Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Microsoft My Phone - nesynchronizuje

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Potřeboval bych pomocí této služby přemístit SMS (cca 10.000 kusů, asi 4Mb) z mého současného MDA III (Kaiser) s orig. rom T-mobile do nového MDA.
    Po nainstalování programu na stroj a spuštění synchro (vybrány jen SMS) ale vždy dojede do 10% a "točí" stále dokola cca prvních 60 zpráv a stroj se neuvěřitelně zpomalí. Nechal jsem ho běžet celou noc, ale výsledek je stejný. Chová se to stejně jak přes EDGE, tak wifinu. Nepomohla ani odinstalace a instalace nová.
    Nesetkali jste se s něčím podobným? Nemáte nápad, jak z toho ven?
    Děkuju za náměty.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zkoušel jsi kabel? Není problém ve velikosti přesunovaných souborů? Je to divné, stejně jako to mít v PDA tolik SMS. Opravdu je potřebuješ?

BTW nezkoušel jsi na ty PIM Backup - v jednom PDA zazálohovat a v druhém PDA obnovit?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

asi jdu pozde ale .. nedavno jsem pouzival a pri pouziti wi-fi me to padalo, a nikdy jsem nedosel dal nez na 50% pri prepnuti na 3G to taky dvakrat spadlo, ale nakonec se povedlo. nicmene PIM backup je rozhodne jistejsi

Podobná témata

1. MIO A701 se nesynchronizuje
    Od Zdeno_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-04-2009, 22:48
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 24-02-2009, 11:19
  3. Uni nesynchronizuje kontakty
    Od Mathyass_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-06-2008, 09:04