Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: PPC a přepínání profilů

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Nevíte někdo o softwaru, který umí přepínat profily (tj. předdefinované nastavení některých voleb, např. podsvícení, hlasitost apod.) buď manuálně nebo v zadaný čas? Sháním něco jako je PocketZen ale pro klasické PocketPC (ne pro Phone). A nejlepší kdydy to bylo free

Na staré Jornadě 568 bylo od HP přímo zabudované manuální přepínání profilů pro podsvícení a hlasitost a od té doby co používám iPAQa mi tato utilitka citelně chybí. Například včera večer v osm - úkol, ok, posuneme o osm hodin. Ve ČTYŘI ráno mě ipaq vzbudil, že mám úkol udělat - : - nejradši bych ho v tu chvíli zabil, pěkný sen v pr... a já nemohl usnout

Jak řešíte jiné požadavky na přepínání profilů v jiných situacích, např. porada se šéfem, důležité rande apod...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Abych pravdu řekl, tak mi něco takovýho taky začalo chybět ... přemýšlel jsem nad tím, že si to napíšu sám, když to nemůžu nikde najít :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Abych pravdu řekl, tak mi něco takovýho taky začalo chybět ... přemýšlel jsem nad tím, že si to napíšu sám, když to nemůžu nikde najít
    Ty máš obrovskou výhodu, že si se vším poradíš i když vím, že tě to asi stálo hodně učit se učit se učit se.Žeby, další rozsáhlá diskuze na tomto serveru? viz :Kuchařka????Držím palce:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od eXEden
    ... že si to napíšu sám, když to nemůžu nikde najít :?
    ) Taky jsem o tom uvažoval, ale moje zkušenosti s programováním pro pocket nejsou oslnivé (viz moje svátky a eXEdenovi ). Tak nějak jsem ve skrytu duše doufal, že se toho někdo zhostí.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od seba
    Ty máš obrovskou výhodu, že si se vším poradíš i když vím, že tě to asi stálo hodně učit se učit se učit se.Žeby, další rozsáhlá diskuze na tomto serveru? viz :Kuchařka????Držím palce:yes:
    Nebylo to myšlený tak, že to určitě udělám ... spíš jen v případě nutnosti pokud bude přetrvávat současný stav věci. Je zvláštní, že WM2003 mi přijde na profily v podstatě nachystaný ... Každopádně je to dobrý námět pro dobrou aplikaci, kterého by se mohl někdo chytit ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

[QUOTE="eXEden ... Každopádně je to dobrý námět pro dobrou aplikaci, kterého by se mohl někdo chytit ...[/QUOTE]

...já bych řekl, že už ses chytil . Kolik dalších hlasů potřebuješ, äbys byl přesvědčen o správnosti svého rozhodnutí:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od ipf
    ...já bych řekl, že už ses chytil
    Nechytil ... abych pravdu řekl, moc by se mi do toho nechtělo

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

To je skoda ... kdysi jsem si 6110 koupil prave kvuli profilum a byl s nimi velice spokojen. Nezvoneni nevybranych skupin kontaktu, nebo jeste lepe odmitani hovoru by se pro MDA urcite hodilo ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Vít
    To je skoda ... kdysi jsem si 6110 koupil prave kvuli profilum a byl s nimi velice spokojen. Nezvoneni nevybranych skupin kontaktu, nebo jeste lepe odmitani hovoru by se pro MDA urcite hodilo ...
    A to je právě jeden z důvodů, proč se mi do toho nechce ... všichni byste očekávali profily pro Phone Edition a to já nemám na čem vyvíjet a ani na čem ladit

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Vsechno, co reknes, muze byt pouzito proti tobe

Je to sice off-topic, ale takhle krasne bude umet profily iPAQ h6300 (vkladam soubory)...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00021942_Shot1_52S.gif 
Zobrazení: 52 
Velikost: 7.4 KB 
ID: 247   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00021942_Shot2_7D9M.gif 
Zobrazení: 52 
Velikost: 8.3 KB 
ID: 248   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00021942_Shot3_RSrt.gif 
Zobrazení: 50 
Velikost: 6.4 KB 
ID: 249   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00021942_Shot4_oIuU.gif 
Zobrazení: 61 
Velikost: 7.3 KB 
ID: 250  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Vsechno, co reknes, muze byt pouzito proti tobe

Je to sice off-topic, ale takhle krasne bude umet profily iPAQ h6300 (vkladam soubory)...
    Ty seš záchrana ... všichni nechť si koupí h6300 a je hotovo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Asi by si eXEden od nás zasloužil koupit k svátku nebo narozeninám MDA po té by asi vedla krásná cesta do našich cihliček.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Myslim, ze kdyby kazdy dal za kazdy jeho pouzivany soft dobrovolne kilco, tak by se na MDA docela rychle nasbiralo :-) Zalozime nadaci XEden:-)?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Já už několikrát říkal, že za tyhle programy nic nechci ... stačí mi spokojenost uživatelů. Pokud někdo z vás má nutkání odměny mé maličkosti, ať se jej zbaví neb nic nepřijímám a ani přijímat nebudu anebo mi může na srazu koupit pivo třeba

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Fšichni ti koupíme pivo a už s tebe nic nedostanom to musíme být sakra opatrní.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. přepínání
    Od Jindrous01_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 29-04-2009, 20:05
  2. Přepínání více profilů připojení k síti
    Od kmozis_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-05-2008, 13:29
  3. přepínání map
    Od Baltazarek_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-09-2007, 19:46
  4. změna profilů
    Od Rada_ce4you v sekci Motorola
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 13:14