Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PPC a přepínání profilů

David_ce4you (199)|15.7.2004 09:22
Nevíte někdo o softwaru, který umí přepínat profily (tj. předdefinované nastavení některých voleb, např. podsvícení, hlasitost apod.) buď manuálně nebo v zadaný čas? Sháním něco jako je PocketZen ale pro klasické PocketPC (ne pro Phone). A nejlepší kdydy to bylo free :)

Na staré Jornadě 568 bylo od HP přímo zabudované manuální přepínání profilů pro podsvícení a hlasitost a od té doby co používám iPAQa mi tato utilitka citelně chybí. Například včera večer v osm - úkol, ok, posuneme o osm hodin. Ve ČTYŘI ráno mě ipaq vzbudil, že mám úkol udělat - :evil: - nejradši bych ho v tu chvíli zabil, pěkný sen v pr... a já nemohl usnout :D

Jak řešíte jiné požadavky na přepínání profilů v jiných situacích, např. porada se šéfem, důležité rande apod...
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 09:41
Abych pravdu řekl, tak mi něco takovýho taky začalo chybět ... přemýšlel jsem nad tím, že si to napíšu sám, když to nemůžu nikde najít :?
Šeba_oldd (1184)|15.7.2004 09:49
[QUOTE]Abych pravdu řekl, tak mi něco takovýho taky začalo chybět ... přemýšlel jsem nad tím, že si to napíšu sám, když to nemůžu nikde najít [/QUOTE]Ty máš obrovskou výhodu, že si se vším poradíš i když vím, že tě to asi stálo hodně učit se učit se učit se.Žeby, další rozsáhlá diskuze na tomto serveru? viz :Kuchařka????Držím palce:yes:
David_ce4you (199)|15.7.2004 09:56
[QUOTE="eXEden"]... že si to napíšu sám, když to nemůžu nikde najít :? [/QUOTE]

:)) Taky jsem o tom uvažoval, ale moje zkušenosti s programováním pro pocket nejsou oslnivé (viz moje svátky a eXEdenovi ;) ). Tak nějak jsem ve skrytu duše doufal, že se toho někdo zhostí.
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 09:57
[QUOTE="seba"]Ty máš obrovskou výhodu, že si se vším poradíš i když vím, že tě to asi stálo hodně učit se učit se učit se.Žeby, další rozsáhlá diskuze na tomto serveru? viz :Kuchařka????Držím palce:yes: [/QUOTE]
Nebylo to myšlený tak, že to určitě udělám ... spíš jen v případě nutnosti pokud bude přetrvávat současný stav věci. Je zvláštní, že WM2003 mi přijde na profily v podstatě nachystaný ... Každopádně je to dobrý námět pro dobrou aplikaci, kterého by se mohl někdo chytit ...
ipf (2136)|15.7.2004 10:09
[QUOTE="eXEden ... Každopádně je to dobrý námět pro dobrou aplikaci, kterého by se mohl někdo chytit ...[/QUOTE]

...já bych řekl, že už ses chytil :D . Kolik dalších hlasů potřebuješ, äbys byl přesvědčen o správnosti svého rozhodnutí:?:
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 10:11
[QUOTE="ipf"]...já bych řekl, že už ses chytil :D[/QUOTE]
Nechytil ... abych pravdu řekl, moc by se mi do toho nechtělo ;)
Vít_ce4you (156)|15.7.2004 10:28
To je skoda ... kdysi jsem si 6110 koupil prave kvuli profilum a byl s nimi velice spokojen. Nezvoneni nevybranych skupin kontaktu, nebo jeste lepe odmitani hovoru by se pro MDA urcite hodilo ...
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 10:31
[QUOTE="Vít"]To je skoda ... kdysi jsem si 6110 koupil prave kvuli profilum a byl s nimi velice spokojen. Nezvoneni nevybranych skupin kontaktu, nebo jeste lepe odmitani hovoru by se pro MDA urcite hodilo ... [/QUOTE]
A to je právě jeden z důvodů, proč se mi do toho nechce ... všichni byste očekávali profily pro Phone Edition a to já nemám na čem vyvíjet a ani na čem ladit ;)
Pavel Koza (4761)|15.7.2004 10:32
Vsechno, co reknes, muze byt pouzito proti tobe:D

Je to sice off-topic, ale takhle krasne bude umet profily iPAQ h6300 (vkladam soubory)...
00021942_Shot1_52S.gif 00021942_Shot2_7D9M.gif 00021942_Shot3_RSrt.gif 00021942_Shot4_oIuU.gif
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 10:33
[QUOTE="Pavel Koza"]Vsechno, co reknes, muze byt pouzito proti tobe:D

Je to sice off-topic, ale takhle krasne bude umet profily iPAQ h6300 (vkladam soubory)...[/QUOTE]
Ty seš záchrana ... všichni nechť si koupí h6300 a je hotovo :D :D :D
Šeba_oldd (1184)|15.7.2004 10:36
Asi by si eXEden od nás zasloužil koupit k svátku nebo narozeninám MDA :D po té by asi vedla krásná cesta do našich cihliček.
Vít_ce4you (156)|15.7.2004 11:00
Myslim, ze kdyby kazdy dal za kazdy jeho pouzivany soft dobrovolne kilco, tak by se na MDA docela rychle nasbiralo :-) Zalozime nadaci XEden:-)?
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 11:10
Já už několikrát říkal, že za tyhle programy nic nechci ... stačí mi spokojenost uživatelů. Pokud někdo z vás má nutkání odměny mé maličkosti, ať se jej zbaví neb nic nepřijímám a ani přijímat nebudu anebo mi může na srazu koupit pivo třeba :D
Šeba_oldd (1184)|15.7.2004 11:24
Fšichni ti koupíme pivo a už s tebe nic nedostanom:D :D :D :D to musíme být sakra opatrní.
David_ce4you (199)|15.7.2004 11:44
No, NENIČTE MI diskuzi přesvědčováním exedena aby to naprogramoval. Když nechce, tak ho nechte být, jasný!
Vít_ce4you (156)|15.7.2004 11:57
On jenom jeste nevi, ze chce:-) Ale nejaky funkcni profily i na phone by se hodily ...
Pavel Koza (4761)|15.7.2004 12:11
Tak me ale napada - temer kazdy Pocket PC ma JINY aplet pro nastaveni podsviceni a hodne z nich ma JINY aplet pro nastaveni zvuku. Je mozne, ze vsechny aplety delaji to same, ale pokud ne, tak by univerzalni aplikace sla napsat asi HOOODNE tezko...
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 12:18
[QUOTE="Pavel Koza"]Tak me ale napada - temer kazdy Pocket PC ma JINY aplet pro nastaveni podsviceni a hodne z nich ma JINY aplet pro nastaveni zvuku. Je mozne, ze vsechny aplety delaji to same, ale pokud ne, tak by univerzalni aplikace sla napsat asi HOOODNE tezko...[/QUOTE]
Každý PDA (resp. každý výrobce) má jiný aplet ovšem nastavení je dle mého pořád na stejném místě. V registrech se nastavuje akorát přesměrování apletu (hodnota Redirect) ;)
ipf (2136)|15.7.2004 12:33
[QUOTE="eXEden"]
Každý PDA (resp. každý výrobce) má jiný aplet ovšem nastavení je dle mého pořád na stejném místě. V registrech se nastavuje akorát přesměrování apletu (hodnota Redirect) ;)[/QUOTE]
No vidíš, hárdwérově už to máš vyřešené...
cituji dále:
Je zvláštní, že WM2003 mi přijde na profily v podstatě nachystaný ... ..takže softwérově také žádný větší problém...
tak to udělej podle svých představ a mi se rádi přizpůsobíme.
PS. Na školení doporučuji přijet náklaďákem (vhodný bude valník) abys měl to pívo čím odvézt :D .
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 12:43
[QUOTE="ipf"]PS. Na školení doporučuji přijet náklaďákem (vhodný bude valník) abys měl to pívo čím odvézt :D .[/QUOTE]
Já to nemyslel tak, abych byl opivněn do němoty a slepoty :D Na druhou stranu když vás tak poslouchám - pokud dá někdo dohromady jasnou a srozumitelnou specifikaci (v tomhle bych rád apeloval zejména na Milana Švece a jeho skvěle psané postupy), zkusím se nad tím zamyslet ...
ipf (2136)|15.7.2004 12:58
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="ipf"]PS. Na školení doporučuji přijet náklaďákem (vhodný bude valník) abys měl to pívo čím odvézt :D .[/QUOTE]
Já to nemyslel tak, abych byl opivněn do němoty a slepoty :D Na druhou stranu když vás tak poslouchám - pokud dá někdo dohromady jasnou a srozumitelnou specifikaci (v tomhle bych rád apeloval zejména na Milana Švece a jeho skvěle psané postupy), zkusím se nad tím zamyslet ...[/QUOTE]

...ještě oprava drobné gramatické chyby v poslední větě:
zkusím s tím něco udělat :D
eXEden_ce4you (811)|15.7.2004 12:59
[QUOTE="ipf"]...ještě oprava drobné gramatické chyby v poslední větě:
zkusím s tím něco udělat :D [/QUOTE]
A s tebou si to vyřídím na srazu :D :D :D
ipf (2136)|15.7.2004 13:24
[QUOTE="eXEden"]
A s tebou si to vyřídím na srazu :D :D :D [/QUOTE]
Já mám kontokorent, mně neuchlastáš ;)
David_ce4you (199)|23.7.2004 08:34
Tak jsem se sám pokoušel o naprogramování přepínání profilů, ale než jsem to pořádně rozjel, našel jsem freewarový přepínač SchemeSwitcher. Jdu ho vyzkoušet. Najdete ho na stránkách s3ven.fr.
David_ce4you (199)|23.7.2004 08:39
Ha, první zrada. Nastavuje pouze baterku a podsvícení. Škoda, že to ještě nemá zvuk :(
Crusader_ce4you (624)|23.7.2004 11:21
Ale je docela dobrej. Mě to úplně vyhovuje. Díky moc za odkaz.