Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P750 - nelze volat

TC_ce4you (20)|19.3.2009 08:48
Mam problem s P750. Vsechno slape jak ma, jen telefonovat se neda, ale ma to hacek. Kdyz nekomu volam, tak nic neslysim, ale ten na druhe strane me ano. Pokud zapnu hlasity odposlech, tak vse funguje jak ma. Nic neni vypnuto, nic neni potlaceno, proste nefacha hlas/zvuk pri telefonovani. Cekal jsem nejakeho sotka, tak jsem udelal MR a bez uspechu, stale me druha strana slysi a ja ji ne - jen na hlasitem odposlechu. Setkal jste se s tim nekdo?
pitka (1346)|19.3.2009 10:54
Nepíšeš ni o tom jaký FW používáš, nezmińuješ se jestli ti telefon upadl nebo jak k tomuto problému vlastně došlo.
Bylo by dobré zveřejnit více informací.
TC_ce4you (20)|19.3.2009 12:44
FW jsem nemenil, bohuzel si nepamatuju, jaky tam je, telefon je po MR doma, potrebuji byt online a takhle je mi k nicemu, kazdopadne je to FW nepreflashovany, od vyroby. Vcera v dejme tomu 15:01 jeste volat slo, nikam telefon neupadl, ani se do nej nic nevylilo, proste najednou jako kdyz v 15:02 vypnes knoflik. Cenim si zajmu, ale vazne nevim, co s tim je...
kubisz (1054)|19.3.2009 13:29
ze by vadny reproduktor v predni casti? (jsou tam dva, vzadu a vpredu)...nebo se mohli nejak poohnout takovy nozicky, kterymi je repro spojeny se zakladni deskou...bez rozborky to ale asi zjistit nejde...pred rozborkou bych jeste zkusil telefon profouknout luftem, nebo s nim mohutne zatrast (do kontaktu se mohla dostat nejaka necistota, napriklad pri noseni v kapse)...pokud je v zaruce, tak samozrejme nerozebirat a do servisu s nim...

edit: jako MR jsem chapal master reset, cili HRknuti...
pitka (1346)|19.3.2009 16:14
Ještě mi vysvětli co myslíš tím, "je MR doma". To myslíš soft nebo hard reset nebo ještě něco jinýho ?
A zkoušel si tedy HR ??
TC_ce4you (20)|19.3.2009 17:01
Je po Master Resetu (komplet default) doma uklizenej a ceka na zasah vyssi moci, nebo reklamaci. Vyraz hard reset pokladam za totez, soft jsem zkousel jako prvni.

pitka (1346)|19.3.2009 18:18
V tvém případě bych pravděpodobně o ničem neuvažoval a použil bych Asus servis.
Vše najdeš na Asus stránkách.
majkls_ce4you (1)|24.3.2009 09:35
Ahoj, jo setkal a celkem pravidelně. Mám 750ku cca pul roku a jsem celkem rozčarovaný. Několikrát denně restartuji kvůli úplným blbostem, nejčastěji kvůli volání, např. při příchozím hovoru se telefon zasekne a musí být restart.... při ukončení hovoru telefon nereaguje na červené tlačítko ani na displeji a musí být restart. Telefon a telefonování je zoufale pomalé, často někoho slyším a on mě ne nebo naopak. Momentálně zase řeším SMSky, nezobrazují se ve zprávách odchozí a ni mě nechodí nové. E-mail mě každou chvíli hlásí, že zprávy nelze stáhnout do mobilního zařízení, zkontrolujte..blabla a zkuste to znovu nebo později. Podruhé bych do něj nešel. Je to stejné jako Windows v PC, pytel plný nespolehlivosti a problémů.