Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

[ROM][CZE][2.4.2009] TitanROM 1.0 - Jediná opravdu česká ROM pro Touch Pro :)

titan4 (159)|18.3.2009 14:23
Jak jsem slíbil v diskuzi o ROM tak činím - První doopravdy česká ROM pro Raphaela :)

[h][color=red]Uživatele verze TP2 prosím o přečtení informací ve 4. příspěvku.[/color][/h]

Vlastnosti:
Založeno na 5.05.401.1 oficiální ROM od HTC upgrade na build 21038
ROM neobsahuju Radio ani Splash screen, ale pouze samotný systém
Kompletní CZ verze (kromě Opery - jediná CZ verze co mám je starší verze z Varia tak nevim jestli není lepší novější verze v ENG)
Ponechán název \Storage Card místo \Paměťová Karta z důvodu kompatibility
Podpora UC - instalace software z paměťové karty v rámci customizace
Předinstalovaný .NET Compact Framework 3.5
Odblokovaný Pagepool - Změna možná přes PagePoolChanger - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=323269

2 verze:
[color=blue]TP1[/color]
- TouchFlo 3D (CFC kompresováno) s kontakty z TouchHD
- záložky se seznamem hovorů a s kalendářem
[color=blue]TP2[/color]
- TouchFlo 3D 2.0 z Touch Pro 2 (Rhodium)
- Notifikace a menu z Touch Pro 2

Odstraněno (později uploadnu jako CAB):
Všechny jazyky z TF3D kromě en-US a cs-CZ
Adobe Reader LE
MP3 Trimmer
Google Maps
JetCet Print
WorldCard Mobile
RSS Hub
OneNote
Welcome Center
Windows Live

Screeny:
Po kliknutí se objeví větší verze. Další screenshoty (z verze TP2)


Požadavky:
[color=red]Je nutno mít HardSPL:[/color] http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=410150
Jak flashnout ROM: https://www.ce4you.cz/forums/_redirect_post.asp?action=post&p=297452

[color=red]UPOZORNĚNÍ:[/color]
Tím, že si ROM stáhnete souhlasíte s následujícím:
1) I přesto, že šance na neopravitelné poškození zařízení z důvodu instalace neoficiální ROM je téměř nulová, neručím za jakoukoli fyzickou nebo psychickou škodu která moje ROM způsobí.
2) Pokud je verze označena jako BETA nemůžu zaručit stoprocentní funkcionalitu všech komponent. Proto je taková verze určena primárně pro zkušené uživatele, kteří se chtějí podílet na vývoji. Na druhou stranu u takové verze více než přivítám jakékoli bug reporty, opravy, návrhy a nápady.

[h]Download:[/h]
[color=red]verze 1.0:[/color]
[color=blue]edice noManila (Bez TF3D): [/color] [s]http://rapidshare.com/files/234310266/TitanROM_1.0_noManila.rar[/s]
Mirror noManila (díky Petr Bezruc): http://rapidshare.com/files/258999034/TitanROM_1.0_noManila.rar.html
[color=blue]edice TP1 (Původní TF3D): [/color] [s]http://rapidshare.com/files/216570887/TitanROM_1.0_TP1.rar[/s]
Mirror TP1 (díky Lucky;)): http://rapidshare.com/files/258263214/TitanROM_1.0_TP1.rar
[color=blue]edice TP2 (Nové TF3D): [/color] [s]http://rapidshare.com/files/216551436/TitanROM_1.0_TP2.rar[/s]
Mirror TP2 (díky Lucky;)): http://muj5.edisk.cz/stahnout-soubor/64025/TitanROM_1.0_TP2.rar_82.89MB.html
Pokud někdo z nějakého důvodu chce odkaz na stažení starší verze napište PM.

[color=red]Velké díky patří těmto lidem:[/color] Overgrounder, Lucky;), koddet
titan4 (159)|18.3.2009 14:23
[h]Seznam změn:[/h]
[color=red]1.0 - Taste of Things to Come[/color]
- 2 verze - TP1 a TP2
- update na build 21038
- V základu nastaven PagePool na 24MB
- Oprava Odesílání souborů přes BT
- Oprava češtiny v několika MUI (díky Trottel)
- Přidán InCall Recording - nahrávání hovorů (částečný vlastní překlad - nepřekládal jsem věci, které jsem nikde nenašel - nechci překládat bez kontextu)
- Přidán Total Commander
- Novější verze Opery + podpora Flash
- SQLCE Mobile update na verzi 3.5
- HTC Calculator z Diamond 2
- Další věcičky z Diamond 2 včetně SensorSDK pro automatické otáčení
- Odstraněn Customer Feedback
- Ikonka na stav baterie je barevná a má procenta :)
- Nový Phonecanvas s krytkou přes tlačítka
[color=blue]Pouze ve verzi TP1:[/color]
- Do TouchFlo 3D přidány záložky Kalendář a Historie hovorů
[color=blue]Pouze ve verzi TP2:[/color]
- HTC TouchFlo 3D 2.0 z Touch Pro 2 (Rhodium) Beta 1 + Nejnovější opravy (včetně podaplikace na správu kontaktů)
- HTC Menu Enhancement - nové menu od HTC uzpůsobené pro práci prsty
- HTC Notification Enhancement - nový vzhled notifikací -
- Aplikace pro správu kontaktů a Notifikace nejsou kompletně v češtině
[color=red]0.2 Beta:[/color]
- Oprava Threaded SMS
- Předinstalovaný Mobilnaut SYM (dá se odinstalovat)
- Ati Driver
- Odstraněn mailový účet E-Mail náhled (pochází z lokalizace Arcsoft MMS)
- Různé tweaky
[color=red]0.1 Beta:[/color]
- Základní verze
titan4 (159)|18.3.2009 14:24
[h]Informace o TouchFlo 3D 2.0 (Pouze verze TP2)[/h]

Tato verze obsahuje TouchFlo z předprodukčního zařízení a jako takové obsahuje chyby. Většina z nich je malých a nepodstatných až na bug s časem (viz níže). Prakticky není třeba reportovat bugy v TF3D, protože to nejsou bugy způsobené mnou, ale bugy v portaci nebo v samotném TF3D. Jakmile vyjdou nové fixy budu o tom informovat i s odkazem na stažení CAB souboru.
´
Pokud se vám stane, že se vám čas posune o 1 hodinu. Je třeba jít do ovládacích panelů Systém/Hodiny a připomenutí. Tam nastavit správnou časovou zonu a správný čas. Pokud nicméně znovu použijete dialog pro nastavení času v TF3D tak se čas přesune znovu a bude znovu třeba udělat výše uvedené nastavení ! Tento bug je opraven v novější verzi TF3D 2.0, kterou ale nelze zatím nainstalovat na VGA zařízení, kvůli absenci portovaného PhoneCanvasu z Topazu/Rhodia.
[color=red]Pokud nebudete používat nastavení času z TF3D (po klepnutí na hodiny na home obrazovce) tak se u vás tento problém pravděpodobně nevyskytne.[/color]

Dále nejde nastavit obrázek u kontaktu přes TF3D. Toto je z důvodu chybějícího souboru HTCPhotoPicker.exe. Tento soubor to sice opravuje, akorát se dá obrázek vybrat jenom jednou a poté se místo výběru zobrazuje červená obrazovka. Při výběru kontaktu bez obrázku pro přidání do oblíbených se ukáže klasický windows dialog pro výběr obrázku. Ten nicméně nefunguje. Pokud dáte Storno tak se vám ke kontaktu žádný obrázek nepřiřadí. Jediný způsob jak přidat obrázek ke kontaktu je klasickým způsobem přes WinMo kontakty.

Na Home obrazovce se zobrazují události jenom na příští 1 nebo 2 dny (nepamatuju se přesně). Je možno to upravit aby se zobrazovali na měsíc dopředu přes postup uvedený zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=497197 Nezkoušel jsem to, ale pokud nainstalujete Backgroundonalltabs (odkaz v uvedeném tématu) a příslušný CAB podle vašich preferencí mělo by to fungovat

Start obrazovka je takhle defaultní stav na Touch Pro 2 - Záložka Programy normálně zobrazena není
Pro změnu nastavení je CAB v 3. příspěvku.
Na všechny programy se dá dostat pomocí levého spodního tlačítka Vše
Na nastavení se dá dostat přes záložku Nastavení a levého spodního tlačítka Další. (Odkaz nastavení v programech (ve startu odkazuje na záložku Nastavení v TF3D)
Pokud se stane, že Další na záložce Nastavení je nefunkční zkuste SR. Mě se to stalo jednou a po SR už nikdy takže podle mě asi bug v TF3D

Po použití záložky Programy zůstanou soft klávesy na všech obrazovkách
Oprava
Je třeba nejprv vypnout TF3D, nainstalovat přiložený CAB a znovu spustit TF3D
radek007 (16)|18.3.2009 18:07
Tak první bug jsem objevil ve zprávách.Když si chci přečíst zprávu tak se zobrazí pouze bílá obrazovka.
Jinak ROM vypadá velice svižná.
titan4 (159)|18.3.2009 19:05
Koukám :( Problém je jenom u threaded SMS. Krátkodobé řešení je vypnout threaded SMS. Každopádně díky za report i když mě netěší :)

EDIT: Tak vím kde je problém zítra vydám opravenou verzi.
petrmikes (81)|18.3.2009 19:09
neslo by udelat jen cestinu pro ofiko rom?rad bych s tim aj nejak pomohl.
titan4 (159)|19.3.2009 13:03
[h]Nová verze 0.2[/h]

Seznam změn:
- Oprava Threaded SMS
- Předinstalovaný Mobilnaut SYM (dá se odinstalovat)
- Ati Driver
- Odstraněn mailový účet E-Mail náhled (pochází z lokalizace Arcsoft MMS)
- Různé tweaky

Nahodil jsem slušný počet tweaků na GPS, TF3D a hafo jiných věcí, takže pokud někdo zkoušel první verzi tahle by měla být rychlejší. Jinak byl bych nadšený kdyby někdo mohl zkusit funkčnost BT Headsetu a synchronizace na Exchange, protože ani k jednomu nemám přístup.
Pavlus_ce4you (125)|19.3.2009 14:33
Už sosám, večer to flashnu.
Díkes

SMAZAT
kecinzer_ce4you (332)|20.3.2009 18:05
Tak předem chci velice poděkovat autorovi za ROM.
Sice jsem před chvílí nainstalovat EnergyROM 2.0 series, ale tuhle prostě zkusit musím :).

titan4: Chtěl bych se zeptat, zda plánuješ do budoucna i CZ ROMku s novou verzí TF3D prostředí (až se vychytají bugy) a také s tím novým stylem popup menu.
radek007 (16)|20.3.2009 18:23
Tak jsem našel další bug!Nejdou odeslat soubory přes BT protože text překrývá nalezené zařízení.U 2 verze se mě dost seká TF3D....možná je ale chyba někde u mě. ˇˇSkoda že není víc CZ ROM...čeština je velice příjemná:)Díky za snahu.
petrmikes (81)|20.3.2009 18:41
jeste jednou se zeptam.neslo by udelat jen cestinu na offiko rom?
Luboussek (30)|20.3.2009 19:39
při stahování mi nod hlásí "TitanROM_0.2_BETA.rar » RAR » RaphaelCustomRUU.exe - pravděpodobně varianta infiltrace Win32/TrojanDropper.Agent trojský kůň"... :(
titan4 (159)|20.3.2009 20:09
[quote=kecinzer]titan4: Chtěl bych se zeptat, zda plánuješ do budoucna i CZ ROMku s novou verzí TF3D prostředí (až se vychytají bugy) a také s tím novým stylem popup menu.[/quote]

Mno určitě, ale v tuhle chvíli to ještě neni dost vychytaný, ale co jsem četl tak v brzký době by měl vyjít kompletní port tak uvidim jak to bude vypadat. Zkoušel jsem to teď asi půl dne a dost to padalo (což bylo asi způsobeno moji implementací :)). Ale ty věci jako notifikace a tak podobně by teoreticky problém být neměl.

[quote=radek007]Tak jsem našel další bug!Nejdou odeslat soubory přes BT protože text překrývá nalezené zařízení.U 2 verze se mě dost seká TF3D....možná je ale chyba někde u mě. ˇˇSkoda že není víc CZ ROM...čeština je velice příjemná:)Díky za snahu. [/quote]

BT je možné vyzkouším nicméně tady bude problém nejspíš v tom, že jsem použil české MUI z jiné verze softu na BT. Pokusím se opravit přes CAB.
Co se týče TF3D osobně mi to nepřijde s ROM normálně pracuju a TF3D podle mě běží v pohodě, ale je fakt, že jsem přidával nějaké registry tweaky pro plynulost TF3D.

[quote=Scrat]při stahování mi nod hlásí "TitanROM_0.2_BETA.rar » RAR » RaphaelCustomRUU.exe - pravděpodobně varianta infiltrace Win32/TrojanDropper.Agent trojský kůň"... :( [/quote]

To je falešnej alarm. Dělá to pár antivirů (mám pocit NOD32 a pár dalších). Nicméně soubor je klasický CustomRUU pro instalaci ROM přes USB z XDA-Developers, žádné viry tam nejsou :)

[quote=petrmikes]jeste jednou se zeptam.neslo by udelat jen cestinu na offiko rom? [/quote]

Možná, ale tak obávám se, že by to mělo stejný efekt jako čeština od Sunnysoftu - zpomalení systému, zmenšení místa ve Storage z důvodu 2 různých MUI. Bylo by třeba vyextrahovat všechny české MUI soubory, nahrát do zařízení a upravit registry na změnu jazyka a jestli by to fungovalo fakt nevim.
kecinzer_ce4you (332)|20.3.2009 20:19
Ještě jsem se chtěl zeptat, zda je obsažen "slide to answer" :)
htcjirka (1875)|20.3.2009 20:21
[quote]RaphaelCustomRUU.exe - pravděpodobně varianta infiltrace Win32/TrojanDropper.Agent trojský kůň"... [/quote]

Muzu tez potvrdit,ze se jedna o falesny poplach,NOD32 ve verzi 4 take vyhodnocuje flashovaci nastroje pro ruzna htc jako vir.
titan4 (159)|20.3.2009 20:44
[quote=kecinzer]Ještě jsem se chtěl zeptat, zda je obsažen "slide to answer" :)[/quote]
Ano prosím :)

Už vím kde je chyba s tím BT dialogem, dělám na fixu.
kecinzer_ce4you (332)|21.3.2009 11:36
Tak jsem nainstaloval a musím říct, že jsem teda mile překvapen.
Rychlost mi přijde o dost lepší než CZ PROven 1.14. Pozitivně hodnotím i čistototu - 350MB prostoru je slušné. Také se mi líbí předinstalovaný Mobilnaut SYM.
Jediné co bych čekal od CZ ROM jsou QWERTZ klávensice - jak HW, tak SW klávesnice.

Budu sem postupně doplnovat bugy, které naleznu.
BUGS:
- Když např. v Total Commanderu otevřu menu, tak název toho menu není vidět.
- V nastavení USB to PC jsou pořád klikyháky místo diakritiky.
titan4 (159)|21.3.2009 12:19
[h]Fix na Odesílání souborů přes BT a češtinu v UsbToPC[/h]

http://www.titan4.eu/TitanROM_0.2_BT+UsbToPC_Fix.cab

Dejte mi někdo vědět jestli to odesílání přes BT funguje. Nemám teď u sebe žádný BT zařízení, protože notebook jsem nechal v práci :(

[quote=kecinzer]Když např. v Total Commanderu otevřu menu, tak název toho menu není vidět.[/quote]

Hezký podívám se po tom, ale viděl bych to na něco v registrech z překladu pro Vario a těch jejich pochybných bílorůžových tématek :)

No a ty QWERTZ - Nevim jestli by to vyhovovalo všem, přece jenom je asi dost lidí zvyklých na telefonu na QWERTY, ale dal by se na to udělat CAB pro ty co to preferují takhle.
kecinzer_ce4you (332)|21.3.2009 14:42
[quote=titan4]No a ty QWERTZ - Nevim jestli by to vyhovovalo všem, přece jenom je asi dost lidí zvyklých na telefonu na QWERTY, ale dal by se na to udělat CAB pro ty co to preferují takhle.[/quote]
To je pravda, CAB bych tedy určitě uvítal - změnu HW klávesnice na QWERTZ umím přes registry, ale SW jsem do ted nepřišel jak to změnit.

BTW. mohl bych ještě poprosit o přidání linků do první stránky na rozšiřující utilitky - např. na SMněco co umí přespat TF3D pro jiný kalendář, budík atd. A také InCallRecorder by se hodil.

titan4 (159)|21.3.2009 18:26
Tak s tim pozadím v TC jsem se spletl je to spíš vlastnost černého tématku od HTC a nenarazil jsem na ROM u který by to takhle nebylo. Tam se dá změnit barva toho textu z bílý na černou, ale pak se to změní i u klasických kontextových nabídek kde je místo bílé takový ten gradient a ta černá tam vypadá hůř než ta bílá.

InCallRecorder jsem původně chtěl přidat už do téhle verze, ale nenašel jsem na něj nikde přeložené MUI tak to buď přeložím sám nebo to nechám v ENG.
bartCZ_ce4you (75)|21.3.2009 22:42
Ač nejsem potenciální uživatel tvé ROM, protože mám raději EN už z principu, rád bych ti touto cestou poděkoval.
Konečně se našel někdo, kdo přešel od slov k činům a něco pro nás udělal. Je to od tebe "dost dobrý".

THX

kecinzer_ce4you (332)|22.3.2009 11:42
titan4:
Aha, já měl pocit, že jsem tu "chybu - nechybu" viděl už i v jiné ROM.

Zatím tedy opravdu pěkná ROM, jen mi chybí některé aplikace v základu (znám z PROven), ale ty není problém doinstalovat.
Také se mi zdá, že je celkově telefon hlasitěší - zvuky jsou víc nahlas, což velice vítám a jsem nadmíru spokojen - jak jsi tohoto docílil?
titan4 (159)|22.3.2009 12:42
Klasicky jiným audiopara3.csv (tenhle je takový pěkný povedený :)).

Ale k tomu témátku v posledním PROven je nějaké upravené, který to nedělá tak to chci zkusit až se v pondělí dostanu k notebooku.
kecinzer_ce4you (332)|24.3.2009 23:33
Musím říct, že když čtu ty připravované věci do verze 1.0 (hlavně TP2), tak se nemohu dočkat. Vypadá to opravdu velice slibně.
Myslím, že do mého Rafíka už půjdou jen ROMky od tebe :D

BTW. ted tedy moc nestíhám (dělám diplomku), ale kdybys potřeboval pomoct třeba s nějakým překladem nebo s něčím podobným, tak velice rád pomohu (pokud toho budu schopen).
Hodo (99)|25.3.2009 00:49
Též bych si dovolil nabídnout pomoc s překlady jednotlivých modulů do češtiny, česky umím very gúúúúd ;-). Rozložení a následný složení ROM bude ovšem na titanovi. Pochopitelně je očekáván taktéž postup a doporučený programový vybavení, pokud se dělá vše přes ResHacker, tak umíme ...
Ideální by bylo, kdyby titan každýmu zájemci o spolupráci zaslal soubory k překladu, po přeložení a zpětným zaslání by pak jen došlo centralizovaně ke kuchtění, něco na způsob SETI@home. Kdyby pak něco bylo blbě, byl by též hned patrnej pachatel ...
Myslím, že zájemců o novou (opravdu) českou ROM bude hodně, takže by se mohlo najít i dost potenciálních spolutvůrců, rozhodně by tento způsob stál za zvážení, pro jednoho člověka je to opravdu asi hodně práce a touto redistribucí by to mohlo být i poměrně rychle ...
Luboussek (30)|25.3.2009 10:44
dovolil bych si též nabídnout část své skromné překladatelské kapacity, bude-li o ně zájem... ;)
p.s. mohl bych i do slovenčiny... ;)
titan4 (159)|25.3.2009 14:29
Děkuju za nabídky :) Určitě toho rád využiju, dám vám vědět. Já mám teď celkem nabitej program takže nemám na to tolik času kolik bych si přál. :(
Egon_ce4you (23)|25.3.2009 15:59
Každopádně tvoje TitanROM, bude pádný důvod přejít na "novou" ROM. Držím nám palce, ať máš na to času kolik bude třeba. :D
kecinzer_ce4you (332)|26.3.2009 23:06
titan4:
Všiml jsem si další věci, kterou ROMka postrádá. A sice během hovoru možnost schovat některé prvky - snad víš co myslím. Bylo by možné to doplnit?
titan4 (159)|26.3.2009 23:44
Jj vim co myslíš. Nainstaloval jsem si to jako cab je to v poho. Jediná taková vtipná věc - stáhnul jsem si verzi s průhledným "curtain" a on je to prakticky obrázek takže když je to zakrytý tak tam sou vidět anglický tlačítka a jak se to odkryje tak se úkážou český, takže tam pak buď dám neprůhlednej, nebo to zkusim nějak opravit, nebo to nechám takhle no :)
kecinzer_ce4you (332)|27.3.2009 00:28
Hehe, tak to je hustý, myslím že neprůhlednej by byl nejlepší :).
BTW. kdy asi tak plánuješ vydat tu 1.0 verzi? Moc se těším.
titan4 (159)|27.3.2009 07:37
Viděl bych to někdy začátkem příštího týdne. Testuju to jak to jde :) Ale v té nové manile je pořád ještě pár bugů. Doufal jsem, že vyjdou ještě nějaký opravy do doby než to vydám ale zatím nic :(
vesi_ce4you (123)|27.3.2009 20:08
Osobně si myslím, že je lepší počkat a vydat odladěnou verzi. Hodně lidí může odradit když si nainstalují nějakou nedodělanou verzi která nefunguje dobře. Myslím, že o pár dní nebo týden se to nezblázní a bude to pro dobro věci. Jinak ti samozřejmě fandím a těším se na ni :)
zigzag (226)|28.3.2009 09:44
včera sem flashnul a zatim spokojenost. jen jsem myslel, že zmizí i úvodní t-mobile screen po zapnutí tp.
titan4 (159)|28.3.2009 11:30
To je splash screen to není součást ROM. Dá se přeflashnout samostatně.
Lucky;) (64)|28.3.2009 12:45
Ha, tak jsem konečně objevil tuto diskuzi...

1. Jsem ochoten pomoci, jak budu moci... :)
2. Co se QWERTZ týče - osobně bych rád cab, který by z HW i SW klávesnice udělal QWERTZ, ALE! pouze přehodil Y a Z. Protože když si udělám QWERTZ v registrech, tak tím změním i některé jiné znaky. Možná by takový cab mohl někam řekněma na písmena O a P hodit v druhé funkci háček a čárku a chrochtal bych blahem...
3. Byl bys schopen donutit word (třeba cabem, to je fuk), aby nedělal automatické opravy? Hrozně mi při práci překáží, když mi píše automaticky velký písmeno za zkratkou - a v nastavení o tom není zmíňka...

Jinak fandim a jdu sosat betu :)
vesi_ce4you (123)|29.3.2009 16:32
Tak jsem nainstaloval a testuju a musim se připojit k předchozím názorům. Vážně je to velmi kvalitně udělaná romka, jen tak dál a díky :yes:
kecinzer_ce4you (332)|29.3.2009 16:43
titan4:
Chtěl bych se tě jako znalce zeptat, zda nevíš o něčem, jak docílit toho, že po několika minutách nečinosti GPRS se mi to samo odpojí. Zjistil jsem, že to GPRS solidně žere baterku.
Také by mě zajímalo, zda jde nějak udělat nezapínání GPRS při aktivní wi-fině.
titan4 (159)|29.3.2009 17:09
No v nastavení telefonu v záložce Data se dá nastavit vypínání datovýho připojení při přechodu do standby. To je kromě nějakých softwarových řešení jediný co mě napadá.
kecinzer_ce4you (332)|29.3.2009 18:11
Aha, to jsem nevěděl, tak to zkusím, to by docela stačilo.
Protože mě docela štve, když se zapomenu odpojit, po několika hodinách zapnu telefon a půl baterie v :D

BTW. teď jsem si trochu hrál s Wi-Fi a zjistil jsem, že korektně funguje jen při nastavení nejvyššího výkonu.
titan4 (159)|29.3.2009 18:17
To je zajimavý, protože já mám datový připojení zaplý pořád (3G/HSDPA) a za den přijdu tak o 10% baterie
kecinzer_ce4you (332)|29.3.2009 19:54
No nabízí se, že by to mohlo být radiem, ale dělalo mi to už dřív na jiném radiu i jiné ROM.
Jediné vysvětlení co mám - Vodafone je při datech extrémně žravý.
vesi_ce4you (123)|29.3.2009 20:25
Tak jsem narazil na další problém v zobrazování, nezobrazují se nějaké položky u telefonu, viz obr.

(teda nejsem si jistej jak to má vypadat, třeba to je takhle dobře :)
titan4 (159)|29.3.2009 21:19
Dobře to neni, ale v 1.0 to nedělá (aspoň u mě, dělá to všem ?) je fakt, že jsem upravoval do 1.0 MUI phonecanvasu kvůli InCall Recorderu takže jsem to možná nevědomky opravil s tím :)

EDIT: Jinak to první by měl být Seznam hovorů a to druhé Rychlá volba
Memonick (6)|29.3.2009 23:14
Zdravim,
předem bych chtěl ocenit že se někdo do tohodle pustil. Moc se mi líbí že je rom čistá a neni nijak znásilňovaná po vzoru rom na xdadev. Moc se těším na verzi 1.0. K verzi 0.2 mám ale dotaz (připomínku) , jestli se někomu zobrazují programy v seznamu pro odebrání, já tam nemám ani jeden, ale je možné že to způsobil některý z nainstalovaných.
titan4 (159)|30.3.2009 00:03
Nemám s tim problém, ale opět mám 1.0. Nevidíš co přesně ? Programy co si nainstaluješ sám se ti tam nezobrazujou ?
kecinzer_ce4you (332)|30.3.2009 09:12
U mě jsou vidět položky normálně všechny a mám 0.2. Divné. Možná to způsobuje nějaká aplikace.
vesi_ce4you (123)|30.3.2009 10:32
Tak to jsem rád, že to v jedničce nedělá, už se na ni těším :)
Jinak mám nainstalováno jen: PocketAlarm, iGO8, PocketShield, Orions (hra) a Total Commander
PaJaCB (2)|30.3.2009 15:20
[quote=vesi]Tak to jsem rád, že to v jedničce nedělá, už se na ni těším :)
Jinak mám nainstalováno jen: PocketAlarm, iGO8, PocketShield, Orions (hra) a Total Commander[/quote]

Tak třeba iGO8 se v seznamu nezobrazuje, to má odinstalátor v menu Programy. Stejně tak se nezobrazují některé Today pluginy