Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: svévolné zapnutí přístroje ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Dobrý den,

nepomůže mi někdo s mým problémem? ... můj přístroj se o půlnoci sám zapne ... nemám nastavený žádný appointment ani budík, stávalo se mi úplně to samé na přístroji H3630. Doufal jsem, že s přesedláním na novější model tento jev zmizí - omyl. Teď mám 3870 a je to úplně stejné ...(ne že by mne to nějak extra zžíralo, ale nerozumím tomu - možná by stačilo, kdyby mi někdo řekl, proč tomu tak je!)

Nemá někdo podobnou zkušenost?

Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2002

Mám také 3870 a nevím jak o půlnoci, ale mě se občas zapne také. Ukončím práci, vypnu ho a odložím na stůl. Sám se po blíže neurčeném krátkém čase (1-3min) zapne.Taky nevím proč.

Nováček
    Registrace
    May 2006

:-)

To je "vlastnost" operacneho systemu. PocketPC zarizeni bezici na OS Windows CE 3.0 se zapne o pulnoci a prohleda aktivity z nadchazejiciho dne. Upravi se Today agenda a nastavi se upozorneni na aktivity.

Vice informaci:
    http://support.microsoft.com/support/kb/articles/Q263/9/83.ASP

nebo
    http://support.microsoft.com/support/kb/articles/Q263/7/19.ASP

Guest

nekdy se stane, ze pocket pc nevypne (zasekne se po tomto "usporadani ukolu") a rano zjistite, ze baterie je uplne vybita ! Problem resi software `BatterySaver` (treba na http://www.pocketgear.com), neni vsak bohuzel zdarma (treba existuje freewareova varianta ???)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

:-)
    To je "vlastnost" operacneho systemu
    Tak to som si myslel, teraz to uz viem...

Ale mne sa zapina aj asi tak 10s potom, co ho veberiem zapnuteho z kolisku, a hned vypnem. O nejakych 10s sa zapne...

Guest

3870, bezne mi to dela take, jiz jsem si "zvykl" ze jej vypinam na dvakrat. Kdyz tak se sam vypne podle nestaveni... . Baterku mi to pres noc jeste nevybilo:-)

Podobná témata

1. Zahřívání přístroje
    Od Antony_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-11-2008, 23:22
  2. TyTN - svévolné vypínání BT
    Od svob v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-08-2007, 11:52
  3. mTeor: odemknutí přístroje
    Od Petr.Sybol v sekci Zbývající SMP