Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde activesync

pattyo (10)|14.3.2009 21:18
Prepacte ze zas otravujem ale z wm sa len zoznamujem mam nasledovny problem:
Mam htc diamont normal pripojenie usb ide ale activesync nie pripojim zvolim moznost activesync nic sa nedeje tak idem do subor moznosti a povolit usb potom zacne pripojovani



po par sekundach mi napise toto



dam ok vyskoci toto



stlacim dalsi a potom napise toto



A nakoniec ked odkusam ci funguje pripojenie tu je vysledok.

Prosim mohli by ste mi pomoct neviem v com je problem z cdcka som nainstaloval vsetko a neviete naco je ten outlook potrebny lebo aj ten som nainstaloval koli tomu :D Na inom fore mi poradili ze mam zmenit nazov telefonu a odinstalovat program a zas nainstalovat...nepomohlo

EDIT: Ty ikonky v editoru nejsou pro parádu a není to žáídná věda - týká se jak obrázků, tak linků...
lelouch (331)|15.3.2009 10:39
No, já myslím, že tá poslední hláška je celkem jasná. V Diamondu je evidentně nějaký nový mail, který se ActiveSync pokouší odeslat přes Outlook v PC. Jenomže ten není nastavený jako výchozí (default) mailový klient na PC a/anebo nemá nastavený žádný mailový účet, přes který by ten mail šel odeslat.

Ne, Outlook není potřeba. Pak ale třeba v AS odškrtnout pryč všechny volby na synchronizaci pošty, kontaktů, úkolů a kalendáře a nastavit si stahování pošty napřímo z Diamonda. Pak ale zůstane funkční pouze synchronizace souborů a připojení zařízení k Internetu třebas přes kabel....

Synchronizaci be Outlooku lze buď vyřizovat speciálním synchronizačním programem s jiným poštovním klientem (např. s Lotus Notes) - to ale bývají placené aplikace, anebo synchronizovat s on-line službou typu Dashwire nebo MyPhone.

S maily je to jednodušší, stačí v zařízení nastavit, aby nechávalo maily na serveru a natrvalo je ještě jednou definitivně stahovat do PC a nechat mazat až odsud. S GMailem to tak prosté není, ale je to řešitelné vícero způsoby a je to pouze otázka vkusu, který si člověk vybere...