Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stav nabití baterie

hamik5 (17)|14.3.2009 20:38
Ahoj,
poslední dobou mám následující problém při nabíjení baterie:

1. Nabíjím do stavu, kdy se oranžové světlo změní na zelené, které indikuje plné nabití

2. Po zapnutí zařízení, v programu Pocket Plus je videt u horní hrany obrazovky stav nabití baterie, kde horizontální "čára" ukazuje ze baterie je nabitá zhruba jen z 4/5.

3. Čili problém je v tom, že po indikovaném plném nabití (zelené světlo), zařízení je skutečně nabito pouze zčástí ( kolem 4/5).

Setkal se nekdo s podobným problémem?

Snažil jsem se tento problém vyhledat v diskuzi, ale neúspěšně, ovšem mám za to, že jsem o něčem podobném tady někde už četl...

Děkuju všem za odpovědi.

V
lexxaa (4)|23.3.2009 14:39
Napadlo mě, že by to mohlo být tím, že klesá kapacita baterie. Např. v notebooku můžu v biosu baterku zkalibrovat a tím bude opět správně ukazovat stav baterky. Ale nevím, jestli se tohle dá provést u tohoto stroje a navíc ani nevím, jak dlouho svůj stroj máš a jak dlouho ho používáš. Popravdě ani nevím, jakým způsobem to měří stav baterie. Pokud by se to měřilo podle napětí baterie, tak by se to napětí mohlo změřit a porovnat s ostatníma.
TheMelin (1642)|23.3.2009 22:50
Zkusil bych stav ještě zkontrolovat pomocí jiného programu než je pocket plus. Chyba může být i v programu, kdy si nerozumí v něčem se zařízením.