Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: HTC Polaris (touch cruise) nerad jsem naflashoval SPL 3.13.000,jak flashnu tu spravnou ted?(1.25.0000)Bootloader sezapne UZ SEM TO SPRAVIL:-) LOCK

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

dobry den, prosim kohokoliv kdo by mohl o pomoc.

Dneska sem chtel zkusit flashnout nejakou neoriginalni rom tak sem nahral specialni hard-spl ale kdyz sem zjistil ze ta rom neni moc dobra tak sem chtel nahrat nazpatek tu originalni ale porttreboval jsem i puvodni spl.

Tak jsem nasel na internetu originalni verze SPL byli tri.
    1.25.0000
    1.28.0000
    3.13.0000

Nevedel jsem ze kazda je trochu jina, a nafleshoval jsem tam verzy SPL 3.13.0000
    Ale ted at chci nainstalovat jakoukoliv rom at originalni nebo neoriginalni nebo at chci flashnout jinou verzy spl tak se to zasekne a na obrazovce na telefonu kde je napsane 0% a pak se to kousne kdyz to restartuju tak se zapne bootloader kde je napsano:

uprostred->Upgrade ROM code error
    Please try again

nahore vlevo je napsano:
    POLA100
    SPL-3.13.0000
    CPLD-2

a v pravem hornim rohu je napsano:
    RUUNBH

Prosim kohokoli kdo by mohl cokoliv pomoct at napise, predem Vam co pisnete moc dekuju.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Koumes_ce4you
    Registrace
    May 2008

Jedině si pročíst toto: http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Polaris

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

tak ted sem zjistil ze ta spl kterou sem stahl mozna ale jenom mozna bylo pro artemise ale nasel jsem ji na strankach xda pod Polarisem, jeden uzivatel tam mel ke stahnuti verze 1.25.000,1.28.0000,3.13.0000

A ted jestli je tahle doopravdy pro artemise tak to stoho miho milacka cruise mam asi tezitko co?

Ale kdyby to podle me bylo uz na vyhozeni tak by se ale zase nezap nenajel ani ten bootloader ne?
    A to on se mi zapne ,jenom mi to po zapnuti bootloader pise toto:Upgrade ROM code error
    Please try again

A ted mi nekdo prosim reknete jestli se mam jeste nejak ten telefon snazit rozfungovat nebo jestli uz je fakt mrtvej.
    Nebo popripade jestli nekdo nevi jak ho zpravit, klidne bych se snim sesel a dal bych mu za to treba 2kilca kdyby byl z prahy.
    Ja uz si stim fakt nevim rady:,(

Podobná témata

1. HTC Polaris (P3650, Touch Cruise) - čeština, CZ lokalizace
    Od vlastamecar v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 09-03-2012, 08:11
  2. HTC Touch Cruise (Polaris) - nové ROM, flashování atp.
    Od Martin Ráž Hoch v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 207
    Poslední příspěvek: 13-02-2012, 19:29
  3. WM 6.x CZ pro HTC touch cruise (polaris)
    Od Quick_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 16:30
  4. HTC touch cruise polaris
    Od DULIBAR v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 13-07-2010, 21:09
  5. Touch Cruise (Polaris) a WM5torage
    Od Vladky_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-04-2008, 23:02