Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefungující "zaklapnutí" budíku

foton_ce4you (7)|13.3.2009 19:47
Když jsem si koupil HDčko, a nastavil budík, tak ho šlo zaklapnout (rozuměj, vypnout zvonění) buď libovolným ťuknutím na displej, nebo zatřepáním s telefonem. Teď, bez nějaké zjevné příčiny, např. nainstalování nového programu (alespoň si neuvědomuji, že bych tam nějaký dal), už vypnout budík nemůžu. Proto, aby přestal zvonit, musím vlézt do nastavení budíku, odškrtnout zaškrtávátko daného budíku a vylézt z okna. Pak budit přestane.
Dá se někde tohle nastavení změnit, existuje pro to nějaký klíč v registrech...? Je pravda, že použití g-alarmu tenhle problém řeší, nicméně přináší s sebou problémy jiné.
dvzd (139)|14.3.2009 01:21
Jaké jiné problémy přináší G-Alarm?
foton_ce4you (7)|14.3.2009 17:30
Když to znovu zkouším s G-Alarmem, tak zjišťuju, že problémy, které jsem u něj měl, se dají překousnout... Možná jediné dva, co zůstaly, jsou nutnost mít další aplikaci (cca 600kB paměti) a nemožnost nastavení budíku přímo z TF3D, tzn. po ťuknutí na čas. Vzdám to s tím integrovaným a začnu s G-Alarmem :) Díky
hafush (136)|15.3.2009 01:18
Nikdy neříkej,že to nepůjde,když máme XDA.
Program na integrování programů do TF3D existuje a maká naprosto v pohodě. Stáhni na XDA SSMaPa_0.2.4.3
Hledej zde na fóru,nebo u konkurence na Smartmanii vlákno,kde najdeš i český návod na integraci G-Alarmu do TF3D.
Použitelné na jakýkoli program (kalendář.....atd).

Edit: aby jsi neřekl,tak jsem ti našel ten návod. Zde
mpis (120)|15.3.2009 08:09
to foton:
ještě jeden dobrý návod na použití SSMaPa je tady
foton_ce4you (7)|15.3.2009 23:07
Díky oběma, s tímhle už ten integrovaný budík windows fakt nepotřebuju :)