Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Srovnání map Navteq vs TeleAtlas

libor_m (1026)|12.3.2009 22:21
Pokud někdo chcete porovnat vedle sebe mapy Navteq a TeleAtlas, podívejte se na adresu http://www.jonasson.org/maps/. Stojí to za to! :))
oltcit (1098)|13.3.2009 09:30
vdaka za skvely link :yes: inac zalezi kde to clovek chce porovnavat,podrobnost sa lisi podla lokality,ale takto si aspon mozem vybrat spravnu kombinaciu map(navteq a Teleatlas) skoda ze neexistuje aj porovnavka na mapy lokalnych dodavatelov:?:
libor_m (1026)|13.3.2009 12:32
... a také z dané stránky také nejde posoudit verzi map - tzn. nelze z toho usoudit, kterou navigaci si mám koupit, protože nevím, jakou verzi má jaký prodejce
oltcit (1098)|13.3.2009 22:32
Nuz pravda,obycajni useri su odkazani na to co im preda predajca,ti aj tak nerozlisuju verzie map,akuart sa cuduju ked ich to zatiahne na nejaku polnacku obcas,alebo do zakazu a potom nadavaju na navigaciu ako celok a pritom je problem len vo verzii mapy.A vyrobcovia navigaci uz pod tlakom konkurencii stracaju prijem zo zaplatenia upgrade map.Cena je zrazena uz na taku uroven,ze bezny user si uz kupuje novu navigaciu ako celok,ked ma pocit,ze so starou je nespokojny :? O nejakom upgrade map ci softu ani neuvazuje. To len zopar nadsencov sa v tom vrta a ladi a hlada to najlepsie :D ;) Akurat v len vo vstavanych automobilovych navigaciach si za to davaju zaplatit :sarcastic:
visis (22)|27.3.2009 18:24
No, nevím zda je to pravda, ale na iGo, když použijete Navteq, tak je podrobnější, ale je vás schopnej protáhnout všelijakejma uličkama. Teleatlas vede jasně k cíli.
Ale není to moje zkušenost, tak nevím co je na tom pravdy.