Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Reproduktor - vypadávající zvuk

vodopadek (274)|12.3.2009 01:03
Zdravím všechny, od včerejška odpoledne mám takovýto problém: Všechno fungovalo v pohodě, měl jsem flashnutou romku od UDK konkretne topaz R1, no a najednou mi po jednom hovoru zacalo neprijemne chrcet v reproduktoru. Zvuk znel hrozne drncive.. No rikal jsem si, ze je to problem v romce tak jsem fashnul novou verzi ale ejhle problem je tentyz.. po cistem flashi kdyz chci uskutecnit hovor tak po prvni zazvoneni to zadrnci pak se jakoby snizi hlasitost no a kdyz chci bocnimi tlacitky zvysit hlasitost tak se zvuk ztrati uplne ci je zase hrozne drncivy a neposlouchatelny.. vyzkousel jsem uz 3 jine romky ale problem je vsude stejny.. zkousel jsem i jiny radio ale zadna zmena. kdyz prepnu na hlasity odposlech je vse v poradku ale kdyz to je do sluchatka tak to nejde.. jeste to dela to ze nekdy to do sluchatka zvoni a nekdy je to proste hluchy.. tak si rikam co ted s tim? telefon mam necely rok.. mel nekdo takovyto problem ci jak ho poresil? diky za informace a rady..
rein (104)|12.3.2009 07:34
Mal som podobny problem na HTC Pro, nalskor zacal chrcat reproduktor az nakoniec prestal ist uplne,jedine rieseni bola reklamacia, do protokolu napisali vymena vysielaca:(( .
vodopadek (274)|12.3.2009 10:47
tak jsem dnes volal do servisu, rekli mi ze je to na reklamaci podle popisovane zavady. takze jsem telefon vratil do puvodniho stavu, nahral puvodni SPL a ofico romku no a zitra pokud bude cas vyrazim do servisu do sezimova usti. Tak pak dam vedet jak to cele dopadlo..
vodopadek (274)|13.3.2009 15:18
tak diamantik opraven:-) ani to nebolelo. dnes jsem byl sluzebne v tabore cestou tam jsem to v Sezimove usti ve VSP data predal na reklamaci, bez okolku a problemu provedena vymena reproduktoru ve sluchatku, cele to trvalo cca. 2 hodiny. Jeste mi sami volali ze uz je to hotove. Takze ja doporucuji pripadne reklamace si takto vyridit sam neb kdybch to resil pres datart kde jsem to koupil trvalo by to mesic nez by to vyridili oni takto to bylo za 2 hodky hotove.. takze konecne si zase muzu telefunek uzivat naplno :D