Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypíná se GPRS u MDA II

Butch_ce4you (73)|13.7.2004 15:40
Hledal jsem dlouho,ale nenašel a tak prosím o radu.
Na starém MDA I byla volba ,aby GPRS bylo aktivní i po vypnutí (respektive zhasnutí) telefonu,takže když jsem vytáhl MDA z kapsy třeba po hodině,furt jsem byl online. Teď mám MDA II a tuhke volbu jsem tam nikde nenašel,jakmile zhasne displej,GPRS jde dolů a musím se znova připojovat.
Jsem slepej ,nebo na tohle u dvojky nějak zapoměli ?

Butch
Gvaks (114)|13.7.2004 17:26
Butch_ce4you (73)|13.7.2004 19:30
[QUOTE="Gvaks"]Tady je na to sw[/QUOTE]

Paráda,díky.
Butch_ce4you (73)|15.7.2004 12:35
ještě jeden postřeh.... pokud strčím MDA do kolébky a aktivuje se synchronizace,tak automaticky shodí GPRS připojení. Když synchronizuju přes BT,tak je to v pohodě. Jde to nějak obejít abych při každém zasunutí MDA do kolébky nemusel GPRS nahazovat znovu ?

vklacan_ce4you (117)|16.8.2004 21:33
ja mam mda od orangeu SPV M1000 a gprs mam stale aktivne bez akehokolvek dalsieho softwaru.
Wuffi (1599)|16.8.2004 21:43
[QUOTE="Butch"]ještě jeden postřeh.... pokud strčím MDA do kolébky a aktivuje se synchronizace,tak automaticky shodí GPRS připojení. Když synchronizuju přes BT,tak je to v pohodě. Jde to nějak obejít abych při každém zasunutí MDA do kolébky nemusel GPRS nahazovat znovu ?

[/QUOTE]

Mno me se taky odpoji od GPRS kdyz spustim synchronizaci, ale po vyjmuti se samozrejme spojeni automaticky navaze...
Butch_ce4you (73)|29.9.2004 08:40
[QUOTE="Wuffi"]
Mno me se taky odpoji od GPRS kdyz spustim synchronizaci, ale po vyjmuti se samozrejme spojeni automaticky navaze...[/QUOTE]

A prosímtě co používáš za soft ?
Mě se to totiž automaticky nenahazuje,já to musím spustit ručně.
Používám GB-Soft Tweak.

yavoorec (16)|29.9.2004 10:28
Můžu-li se ještě vrátit.. kde najdu na mda I to stálý připojení gprs
Wuffi (1599)|29.9.2004 10:47
[QUOTE="Butch"][QUOTE="Wuffi"]
Mno me se taky odpoji od GPRS kdyz spustim synchronizaci, ale po vyjmuti se samozrejme spojeni automaticky navaze...[/QUOTE]

A prosímtě co používáš za soft ?
Mě se to totiž automaticky nenahazuje,já to musím spustit ručně.
Používám GB-Soft Tweak.

[/QUOTE]

Zadny dodatecny soft na to nepouzivam - dela to samo a me se to hodne zamlouva :D
Wuffi (1599)|29.9.2004 10:48
[QUOTE="yavoorec"]Můžu-li se ještě vrátit.. kde najdu na mda I to stálý připojení gprs[/QUOTE]

Nenajdes, je to vlastnost systemu, vsechny ROMky od T-MOBILE by to mely umet. Naopak ty AXX.XX to neumi...