Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co koupit Vario IV nebo Vario Compact ?

honzii (5)|9.3.2009 18:07
Zdravim, muzu si vybrat cokoliv od T-Mobile a tak se rozhoduji mezi těmito MDA. Na Compactu je dobrá jeho velikost a hlavne tloustka oproti Vario IV. Vario IV ma lepsi vybavu. Co byste brali Vy?

Přesunuto do sekce Jaké si mám vybrat / koupit zařízení? admin
honzii (5)|9.3.2009 18:44
Please radu, zitra musim rict, co chci ;)
Petr_K (112)|9.3.2009 21:01
Kup to co se líbí hlavně tobě ;)
blackman_82_ce4you (255)|9.3.2009 21:23
to zalezi na tobe jestli potrebujes hw klavesnici ci nikoliv ;) ja mam diamonda a jsem za nej rad. dlouho jsem pouzival smartphouny od nokie a tak mi dismond ted prijde jako miniaturni telefonek ;) muj posledni "kapesni" mobil byla nokia 8210 ;)
Zdenek Malinsky (9781)|9.3.2009 21:31
Recenze Diamond (MDA C IV) - recenze Touch Pro (MDA vario IV).
Pak můžeš nakouknout do sub-fóra Diamonda a Touch Pro

Více méně je jediný rozdíl klávesnice, takže pokud málo píšeš, bude menší Diamond asi? lepší.

Ale konečná volba je na tobě - prohlédni si, vyzkoušej, porovnej sám na prodejně.
honzii (5)|9.3.2009 21:47
Díky za informace. Predtim jsem mel MDA Vario III takze mi ta klavesnice prijde dobra pokud potrebuju psat treba email, ale na druhou stranu se mi libi rozmery compacta a nevim jakej je rozdil ve vykonosti, kdyz Vario ma vetsi Ram i Rom. Zeptam se tedy jinak. Lze psat pohodlne na Compactu?
blackman_82_ce4you (255)|9.3.2009 21:59
no na nejaky delsi texty to neni. Myslim ze tak sms je akorat ;) sem tak neco na icq, jako nedosahuje to kvalit iphona hlavne kvuli tomu ze iphon ma kapacitni displej. Ja jsem ted presel z sw qwertz na sw telefonni klavesnici a je to pohodlnejsi, hlavne se trefit. Na qwertz je problem trefit krajni pismekna jako je "qay" a "plm". Ja si ale i pres to koupil skladnejsiho diamonda .... Mel jsem i nokii 9300 s tim jak vyuziji klavesnici a nakonec jsem ji oteviral jen prilezitostne ;) A hlavne uz po zkusenostech jsem nechtel mobil kde se neco "hybe" uz mi parkrat odesel flex kabel a pevnost telefonu po nejake dobe taky trpela :(
honzii (5)|9.3.2009 22:16
No neco na tom bude. Jde mi taky o to, abych to mohl nosit po kapsach. Kdyz sem dal predchozi Vario do pouzdra, tak pak to slo jedine do batohu :-) a to uz muzu nosit notas. Co ten vykon? Je v tom nejaky zasadni rozdil?
blackman_82_ce4you (255)|9.3.2009 22:43
jako az na tu ram a rom je to stejny a s ram na diamondu problem nebyva. Skoda mozna te chybejici podpory pametovych karet ale me zatim 4GB staci
Zdenek Malinsky (9781)|10.3.2009 15:01
Budu se opakovat, ale jak jsem psal výše "prohlédni si, vyzkoušej, porovnej sám na prodejně". To, že sem napíše 5, 10, 50, 100 nebo třeba milion lidí, že lepší je model xx ještě neznamená, že to bude vyhovovat i tobě, tj. že bude lepší i pro tebe.

Druhou možností je zajít na sraz a v klidu si to prohlédnout a vyzkoušet tam. Nyní bude v sobotu 21. řezna 2009 - viz link.
honzii (5)|10.3.2009 21:50
Díky za informace. Nakonec jsem objednal Compacta, tak uvidíme, zda to byla dobrá volba.