Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Restart Touchflo při aktualizaci počasí

Soukynek (63)|8.3.2009 16:21
Ahoj, tak jsem si tak chtěl aktualizovat po dlouhý době počasí a světe div se, hned po kliknutí na last update se mě restartuje Touch Flo - nevíte někdo co s tím? PS - mám klasickou - NEUPRAVENOU - verzi . Schválně jsem použil jenom jedno město a stejně restart... Nemáte někdo nějakej nápad? Napadá mě HR ,ale to bych si schoval fakt až na úplně tu nejvíc poslední možnost... jinak klasickej soft reset nepomáhá... Díky!
Nesli (409)|8.3.2009 19:43
Jj, mám stejný problém, ale na upravené Manila 2D, ihned po kliku na update manila spadne (zajímavostí je, že pokud jsem připojen přes WiFi update proběhne bez problémů, ale přes GPRS/EDGE to padá).. Ani jsem to nějak zvlášť neřešil, takže jestli má někdo nějaký nápad, budu jenom rád;) Páč měnit ROM se mi kvuli tomu nechce..
Soukynek (63)|8.3.2009 20:52
No tak to já mám jedno jestli Wifi , Active sync... všechno padá...
Nesli (409)|10.3.2009 13:55
Haa, tak me pomohla, ani nevim jak, jedna trapna banalita, pridal jsem jeste jednu lokaci (tj. mam Praha a Salzburg) a pokud updatuji na Salzburgu, nespadne to :-D

Problem je v tom, ze pro update via GPRS to jiz musi obsahovat relevantni nactena data, pac pokud tam je jen Unable to recieve weather data ect. tak nelze listovat v lokacich a updatnout na Salz., takze to by zas spadlo..

K wifi updatu- jde mi to jen po SR s tim, ze nesmim byt pripojeny na GPRS..

Ale nejsem si jisty zda ti to pomuze, pac u me to bude mozna tim, ze jde o nejakou dost nedokuchtenou Manillu...
kwaso12 (98)|10.3.2009 19:12
No mne to robilo nieco take ked som dlksiu dobu nedaval update pocasia..tak 5 dni a viac tak mi neslo vobec uz update..musel som vsetky mesta nahodit od zaciatku a nehal som program Weather Database v zariadeni tak to ide v pohode aj po 10 dnoch update..ak mas takyto problem..
Soukynek (63)|11.3.2009 20:52
Jooooo - super - odebral sjem všechny města, přidal znovu a frčí - díky moooooc!!!!!