Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zamrzání systému

StrikoIV. (5)|8.3.2009 11:47
Při práci na HTC se mi několikrát stalo že musím restartovat..někdy to nepomůže, musím vytáhnout baterii atd, vždyt to znáte....
Telefon je koupen u vodafonu,simku mám T-mobil..
Aplikace nahrané zatím žádné,telefon je nastaven v továrním nastavení..pořád se seká
Ted mi nechce náčíst ani sít operátora..
Verze paměti : 1.93.479.3 WWE
Datum paměti : 7/25/08
verze radia : 1.00.25.05
verze protokolu : 52.29.25.12h

mám ho reklamovat???diky za rady
Jackal1 (161)|8.3.2009 15:46
Reklamaci nevím jestli uznají, někomu se prostě WM seká a někdy se restart také provede, je to jako windows na počítači. Není to dokonalé. Je to jen software. Příčina restartů muže být kdekoliv. Já bych telefon připojil a nahrál novou zatím oficiální verzi ROM a i Radia. Pak bych nějakou chvilku testoval, ale myslím si, že nebrandované oficiální ROM budou lepší než zaostalé a brandované ROM operátorů. Jestli tomuto, nevěříš, udělej zatím HR a uvěď telefon do továrního nastavení, jestli i poté bude dělat to co dělá a nechceš dělat upgrade ROM, tak zkus reklamovat, máš na to nárok. Hodně štěstí. :yes:

EDIT: Používám tuto ROM HTC Touch Diamond P3700, ROM: 2.03.405.3 WWE, Radio: 1.11.25. a žádné restarty ani sekání neznám. ;) Oboje je oficíální od HTC.
StrikoIV. (5)|8.3.2009 16:23
mohl bys mi tady hodit odkaz na ty oficiální ROM a Radio??Diky moc..nejsem nějak zdatny přes telefony ,tak prosím i nějaky drobný návod..Něco jsem tu už četl..ale mám z toho strach něco instalovat..dík
Jackal1 (161)|8.3.2009 16:36
Tady je odkaz na oficiální stránky HTC - http://www.htc.com/www/SupportViewNews.aspx?dl_id=483&news_id=68 , na tento klíč to stáhneš - ht824gn13492, je to poslední oficiální ROM, která vyšla před několika dny, součástí je Radio, ale to už je novější a to stáhneš tady - Radio v 1.11.25.01 (Quad Band)(52.58.25.30H) (NEW) http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=470306

Jestli toto budeš chtít a máš CZ distribuci telefonu, musíš telefon odemknout, aby šly instalovat jakékoliv ROM a to programem HardSPL.
StrikoIV. (5)|8.3.2009 16:42
To asi mám je koupeny u vodafounu, tak může tě poprosit ještě o ten program na to odemknuti...diky moc... Stačí to stáhnout z THC uložit do telefonu a pak spustit???
Jackal1 (161)|8.3.2009 16:54
Nee, je to trochu složitější, ale přitom jednoduché. Připojíš telefon, baterku aspoň nabitou na 50%, necháš se synchronizovat a pak spustíš program HardSPL, který kdekoliv sosneš, jen zadat do hledání. Odklikáš next, next atd.... Poté se telefon restartuje. Až se telefon přivede do základního nastavení od výrobce, tak opět připojíš (kabelem !!) telefon a spustíš exe soubor nové ROM kterou jsi si stáhl jako první. Zase odklikáš next atd ..... a do telefonu se ti pomalu naleje nová ROM, kde i součástí je Radio. Po uspěšném nahrání se telefon opět restartuje a uvedeš ho opět do tovarního nastavení a to je vše. Snad jsem pomohl. ;)

Vše se dělá na počítači, telefon jen připojený přes kabel k počítači.
StrikoIV. (5)|8.3.2009 16:56
Snad jo,jdu to zkusit,kdyby se to nepovedlo,bude mi pořád platit záruka???díky moc
Jackal1 (161)|8.3.2009 17:01
Tady pozor !! Jak do telefonu strčíš HardSPL, tak o záruku přicházíš, to si pořádně rozmysli, do ničeho tě nenutím. Je to jen návod jak tam dostat jakoukoliv ROM. Neboj se ale, většina lidí co má HTC a trošku telefonům holduje, má telefon odemčený. Je to vratná záležitost. Dělej to v klidu, čti co se objeví na monitoru a nic by se stát nemělo. Nahraj HardSPL, poté novou ROM a je to hotové. Neodpojuj při tom telefon od počítače.
StrikoIV. (5)|8.3.2009 17:14
A když by se to nahodou během instalace seklo(seká se mi fakt často), přijdu o záruku-O.K. ale dá se jěště nějak znovu ten telefon spustit-nebo zprovoznit??
Jackal1 (161)|8.3.2009 17:59
Seknout by se to nemělo, instaluješ ROM před naběhnutím systému, toho bych se nebál. ;)