Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: SMS - problém s odesíláním

Pavel Marecek
    Guest

Zdravím,
    pořídil jsem si HP 914 a zjístil jsem, že od operátora T-mobile mi nejdou odesílat sms. Nebo respektivě se odešlou až zavolám třeba na operátora a nechám ho 10 sekund hovořit. Přitom s O2 nejsou vůbec žádné problémy. Volal jsem na operátora T-mobile a ten mi poslal jakousi konfiguraci na kterou jsem měl vypnout a zapnou mobil, potom mi ještě nadyktoval kód (#330*0000#), který upřímě ani nevím k čemu je, ale taky nepomohl. Zkoušel jsem i jinou simkartu od T-mobile a problém stejný. Nevíte někdo čím by to mohlo být, nebo mám rovnou to dát do special. prodejny. Do továrního nastavení jsem to zkoušel už snad třikrád a i bez češtiny všechno bez uspěchu.
    S pozdravem nový uživatel diskuze Pavel Mareček

Upraven název vlákna. admin
    Odpovídat lze po přihlášení

Pavel Marecek
    Guest

takže já si odpovím sám ju, volal jsem na zákaznické centrum HP a tam mi bylo zděleno, že o tomto problému vědí a patch by měl někdy vyjít, takže rači tohle PDA odesílám zpádky na základě 14 dení možnosti vrácení zakoupeného zboží na internetu (kdoví kdy bych se toho patche vůbec dočkal že?) A prozvánění za každou sms mě opravdu přestává bavit.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Mám novej IPAQ914c a dělá mi to taky. IPAQ914c nebrat, je to šunt

Podobná témata

1. Problém s odesíláním SMS zpráv
    Od BouraK_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-12-2009, 12:29
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-12-2007, 15:29
  3. M700 a problem s odesilanim SMS
    Od FMC v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-05-2007, 22:33
  4. Problém s odesíláním E-mailů (WM 2003 SE)
    Od sulc v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-01-2007, 23:17
  5. Problem s odesilanim emailu
    Od uiui v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-06-2005, 14:25